Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Gyakorlott utazók, mekkora...

Gyakorlott utazók, mekkora bőröndöt vegyek?

Figyelt kérdés
23 kg-t vihetek fel a gépre. Vaterán próbálok bőröndöt venni, de nem tudom, hogy mekkorát? Ha csak az élek méretei vannak megadva centiben, vagy a térfogat literben, honnan tudhatom, hogy melyikbe fér 23 kg cucc?
2013. nov. 4. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan kérdés, amit nem nekünk kellene megválaszolnunk.

Vedd elő a foglalásod részleteit, abban le lesz írva.

Nem azért fontos, hogy nekünk tetsszen, hanem hogy ne kelljen a bőröndöd miatt kivésni a gép oldalát. :♦)

2013. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy mekkora a bőrönd, hanem hogy mit pakolsz bele. Nekem 25x60x45 cm-es nagybőröndöm van, és amikor Thaiföldön voltam, visszafelé majdnem 40 kg volt a sok ajándéktól, amit vásároltam. Szerintem nincs az a bőrönd, amit csak ruhákkal meg tudsz tölteni 23 kilóval. Ha meg ólomtömböket teszel bele, elég lehet egy retikül is. Sima egyhetes nyaralásokra amúgy sosem sikerült még többet pakolnom 10-12 kg-nál. Ahhoz nem is ezt a nagybőröndöt szoktam betenni, hanem egy jóval kisebbet, amit akár kézipoggyászként is feladhatnék, ha nem lenne kényelmetlen.
2013. nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyakorlott utazóként azt tanácsolom, ne böröndöt vegyél, hanem gurulós sporttáskát. Kézi poggyásznak meg egy normál hátizsákot.
2013. nov. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Több hónapra megyek, ezért szeretném ezt a 23 kg-ot kihasználni. Szerintem én is egy akkorát viszek, mint amekkorát a 2. írt.
2013. nov. 5. 18:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!