Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Bőrönd info! Mekkora bőröndöt...

Bőrönd info! Mekkora bőröndöt lehet felvinni wizzairre?

Figyelt kérdés
Annyira zavaros az egész. Valaki nem tudna linkelni egy olyan bőröndöt amit fellehet? szóval egy kis bőröndöt azt gondolom lehet, 1 hétre mennék Londonba. És mennyit kell fizetni van aki 5000ft ír van aki 7et.? most akkor mennyi egy + bőrönd ? mert szerintem a Nike sporttáskámba nem férnék el(az számit nagyméretű kézipoggyásznak? ami 3000ft plusz ugye)

2013. okt. 23. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Ryanair párti vagyok, de ott egyből ha megveszem a jegyet, rögtön írja a méreteket és a súlyt. Szerintem Wizzair-nek is van részletes tájékoztatója.
2013. okt. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi ebben a bonyolult? De tényleg??


1. Kis méretű kézipoggyász:

- Amennyiben a kézipoggyász mérete nem haladja meg a 42 x 32 x 25 cm-t, úgy azt utasaink díjmentesen felvihetik a gépre. A kézipoggyásznak be kell férnie az utas előtti ülés alá.


2. Nagy méretű kézipoggyász:

Amennyiben a kézipoggyász mérete meghaladja a kisméretű poggyászra meghatározott méretet, de nem nagyobb, mint 56 x 45 x 25 cm, úgy díjfizetés ellenében lehet a gépre felvinni. A poggyásznak be kell férnie az ülések fölötti poggyásztartó rekeszbe.



Eddig a kézi poggyászról írtam, most jön a feladott poggyász.

A csomagtérben elhelyezhető poggyász maximális méretei:


Szélesség: 1,499 m

Magasság: 1,194 m

Hosszúság: 1,715 m



Kézi poggyásznál fontos, hogy VAGY ingyenes kicsit, VAGY fizetős nagyot viszel. Mindenképpen csak EGY kézi poggyászod lehet. Nincs külön retikül, kis táska, laptoptáska izé akármi... csak EGY kézi poggyász lehet.


Feladott lehet akár több is vagy sokan nem is visznek. De ha viszel akkor a fenti méretek a mérvadók és 32kg lehet.


Árak: wizzair honlapján megtalálod, nem mindegy hogy hova és mikor mész. Hosszabb utakra drágább, illetve főszezonban is drágább. Szóval hosszabb útra, főszezonban jóval drágább, mint egy rövid útra szezonon kívül. Ez igaz a feladott és a fizetős nagy méretű kézi poggyászra is.

2013. okt. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és bőröndöt nem linkelgetek ami megfelel, mert ezerféle van ami megfelel. Fogsz egy mérőszalagot és ami belefér a méretekbe az megfelel. Akkor is ha nem bőrönd hanem nejlonzacskó a kézi poggyászod. Ha belefér a keretbe akkor jó. Ennyi...
2013. okt. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Rikk Róbert válasza:
Én azt szeretnèm kèrdezni,hogy kèzi poggyàsz esetèn mennyire veszik szigorúan a méreteket.Az enyèm 3 cm-rel keskenyebb,de 6 cm-rel hosszabb.Felvihető büntetès nélkül?
2013. okt. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó elvileg nem viheted fel, 16500 Ft lesz ha a kapunál derül ki és ilyenkor fel se viheted, be fogják tenni a csomag tartóba.


Kérdés persze milyen táska. Mert ha be tudod gyűrni a méretező keretbe akkor valószínűleg nem lesz gond. Ha merev falú akkor biztosan gázos. Na persze kis esély ilyenkor is van hogy nem nézik esetleg, de erre én a helyedben nem játszanék mert sokszor nézik.

2013. okt. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!