Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőn rosszul szoktatok lenni?

Repülőn rosszul szoktatok lenni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 12:50
 1/7 anonim válasza:
Nem, szeretek repülni. Persze kicsit mindig izgulok.:)
2013. jún. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igazából nem. Nekem felkeveredik a gyomrom néha, föleg mert ha valahova repülünk akkor vagy nyaralni vagy Mo-ra megyünk, és sok csomag, gyerekek... ìgy izgulok, hogy minden rendben legyen, a gyerekek keveset visítsanak, ne hagyjak el egy gyereket sem útközben stb...


De 1x még gyerekek elött iszonyatos fülfájásom lett a leszállás közben. A gép egy félórával a leszállás elött már sülyedt és afülem annyira fájt, hogy azt hittem az agyam kijön a helyéröl, már szinte sírtam annyira fájt.

2013. jún. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előfordult már, hogy nem simán szálltunk le, hanem a légörvények miatt kissé zötykölődve, olyankor egy nagyon picikét émelyegtem, de amint földet értünk, elmúlt. De ilyen csak 1-2 alkalommal volt, amúgy kutyabajom.
2013. jún. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
en nem szoktam hanyni, de a multkor transzatlanti jarat leszallas elott nagyon sokat forgolodott. Elotte ebredtem fel es majdnem hanytam.
2013. jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
rosszul az unalomtól!
2013. jún. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez ember típustól és a pilótától függ hogy, hogy viszi fel a gépet, én csak az elején bebeszéltem magamnak hogy rosszulleszek és nem is volt hányingerem miközbe felszálltunk
2013. jún. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem igazán. Csak a légnyomás miatt szokott bedugulni a fülem, de szerencsére túl lehet élni.
2013. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!