Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ilyen böröndöt, hogy vihet...

Ilyen böröndöt, hogy vihet fel a járatra, ez nem pogyásznak minősül?

Figyelt kérdés
[link]
okt. 7. 13:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez van. Érdemes megnézni több opciót, bizonyos esetekben a nem fapados légitársaság akár olcsóbb is lehet, ott többször benne van a kabinbörönd az alap jegyben, így lehet hogy jobban kijössz mint a fapados jegy + priorityvel. Feladott bőrönd nem tudom mennyibe kerül, bő 10 éve nem utaztam ilyennel :D de nézd meg azt is, az lehet nagyobb szóval lehet hogy elég 2 embernek egy feladott bőrönd.
okt. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Bizony, nekem is most több mint 200 euró volt a fapados jegyem priorityvel Pestre. Nagyon elszálltak. Európában nem tudom, itt nem szoktam nagybőröndöt vinni, csak ha Amerikába vagy Ázsiába megyek, de oda meg nekem ingyen van a törzsutas státuszom miatt. Nagyjából 40-50000 egy feladós bőrönd, ha a legolcsóbb alapjegyet veszed az európai hagyományosoknál és nem vagy frequent flyer, de akkor már érdemesebb olyan jegyet venni kicsit drágábban amiben benne van a checked-in baggage
okt. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!