Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Volt veletek valamilyen...

Volt veletek valamilyen furcsa repülős sztori? Bővebben lent! Minden élmény érdekel!

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem tudom ti, hogy vagytok vele, de én szeretek repülni, és arra lennék kíváncsi, hogy valamelyikötöknek van e valamilyen ijesztő sztorija a repüléssel kapcsolatban vagy valami nagyon jó élmény stb. Mindenre kíváncsi vagyok.

okt. 5. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Igen. En sokat, es sokszor messzire, 14 orakat is repültem eletemben, megis minden alkalomkor egy halalfelelem jön ram, amikor a repülö elkezd erösen mozogni. A legkellemetlenebb az volt, Miami elött, hogy egy cumulus felhöbe került a gep, es függölegesen elkezdett zuhanni egy par 100 m-t. Aztan abbamaradt a zuhanas, es repült egyenesen tovabb. Az Alpok fölött (vagy egyeb mas magas hegyseg fölött) különösen nyugtalan szokott lenni a repüles.

Jo elmeny az volt, hogy egyszer az üleshelyemet valakinek megegyszer eladtak tevedesböl, igy nekem elöre kellett mennem a first class-ba, ahol mondanom sem kell, szenzacios volt. Mivel ejszaka repült a gep Bangkogbol Zürichbe, igy kenyelmesen tudtam aludni az agyban, elötte meg mint az etteremben egy menükartya alapjan tudtam kivalasztani, hogy mit szeretnek vacsorazni. (Singapore Airline)

okt. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BeefEater ***** válasza:
A legijesztőbb az volt, amikor bemondta a pilóta, hogy turbulencia miatt az utaskísérők is azonnal üljenek le. De szerencsére nem volt vészhelyzet, egy csepp sem lötyögött ki a sörömből.
okt. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első: én nagyon beszartam volna. De a first class az full jó!;)
okt. 7. 16:12
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Oh, millió van, de egyik sem a repülőgép mozgásával, inkább az emberekkel kapcsolatos
okt. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!