Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nektek nem lenne furcsa?...

Nektek nem lenne furcsa? Bővebben:

Figyelt kérdés

A leendő új főbérlőm, akihez most költöznék, azt mondta, hogy másoltatott nekem most új kulcsokat, de előtte nemrég költözött ki állítólag az előző lakó - ezek szerint ő nem adhatta vissza a régi kulcsait??

Megkérdezni azért tartom feleslegesnek, mert szerintem úgyis csak azt mondaná, amit hallani akarok, és a sok kérdésemmel szerintem amúgy is eljátszottam most a türelmét, épp hogy hajlandó nekem kiadni, és állítólag még sokan ácsíngóznának arra a helyre. Viszont ez a kulcsos dolog gyanús, talán a főbérlő lustasága miatt a régi lakó rámtör valamikor az ugyanolyan kulcsával, hát nem tudom. :D

Járt már valaki úgy, hogy az előző lakó hívatlanul "meglátogatta"?

Előre is köszi a válaszokat!



2019. dec. 7. 13:58
 1/4 kovpet ***** válasza:
100%

"akihez most költöznék"


Azaz ott lakik? Akkor nem hiszem, hogy ne cserélne zárat, ha másnak is lenne kulcsa úgy, hogy azt ő nem akarja.

2019. dec. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Albérlő csere után alap a zárcsere. De nyugodtan kérdezz rá. Ahogy minden másra is, ami zavar vagy érdekel - privát szféra és eü állapot azért tabu :) -

Ha már egyszer bérelsz, és odaadsz egy valag pénzt, ennyi a minimum, hogy tudjatok megbeszélni dolgokat.

2019. dec. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lecserélte a zárat.

Sokan cserélnek, ha új lakó jön.

Így most csak nektek lesz kulcsotok a lakáshoz.

2019. dec. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2019. dec. 7. 19:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!