Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Melyik légitársaságot válassza...

Melyik légitársaságot válasszam Maldív-szigeteki utazásra: Emirates vagy Austrian Airlines?

Figyelt kérdés
Az Emirates-nél ugye Dubajban kell átszállni és nem tudom, hogy az arab fegyveres konfliktusok oda eljutnak-e, és kicsit tartok a dubaji reptéren tartózkodni emiatt. De, ha valakinek van pontosabb infója, nyugodtan írja le, csak hogy megnyugodjak. :)

szept. 30. 12:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ilyen jellegű problémával nem kell számolnod Dubajban. Az Emirates-hez képest az Austrian egy idősödő, már áporodott szagú egykori szépségkirájnő jelölt, szerintem még nem jöttek meg az új gépeik és a hosszútávú repüléseket a vénséges 777-eseikkel teljesítik, de ha Bécsből közvetlen átszállás nélkül repülhetsz velük a Maldívra, akkor én őket választanám. Persze az ár is számít, nyilván.
szept. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, átszállás nélküli repülés lenne Bécsből Maldívra. 30 ezer kb. a kettő között a különbség, itt az osztrák a drágább.
szept. 30. 16:12
 3/16 anonim ***** válasza:
8%
Mai hír, hogy Bécsből 360 euró a retúr repjegy a Maldívra. NEm tudom ez téged meghat-e, érdekel-e, vagy csak az m1 szintű felszínes világképed alapján tolod itt a hülyeségedet.
szept. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mikor, melyik társasággal? Biztos, hogy retúr? Mert az Austrian oldalán nem található ilyen retúr ár decemberig nézve
szept. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#4

369 ezer: oda január 26. és vissza febr. 3. Tehát retúrjegy.


"melyik társasággal?"

Kérdést elolvastad?

szept. 30. 17:45
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
#5 Ezt az előzőtől kérdezte te szerencsétlen.
szept. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem jeleztem, hogy az előttem szólótól kérdeztem
szept. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 BeefEater ***** válasza:

Szubjektív: Én az Austriannal mennék.


Ha lehet választani az átszállásos és közvetlen közül, akkor az utóbbi mindig jobb választás.

Az is fontos lehet, hogy melyik törzsutas programjában vagy már tag (vagy megéri annak lenned), vagy éri meg belépned.

Én azt is figyelembe venném, hogy elvi problémáim vannak a Közel-keleti országokkal, ezért ha nem muszáj nem náluk költeném el a pénzemet.

szept. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Amennyiben van közvetlen lehetőség, én is azt választanám.
szept. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
En meg a megbizhatobbal mennek qz pedig mewsze az Emirates. Amugy en Turkish-el mennek.
szept. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!