Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz Air gépek milyenek? Jó...

Wizz Air gépek milyenek? Jó velük utazni?

Figyelt kérdés
Cataniába repülünk a Wizz Air-el ez lesz az első repülésünk és kiváncsi vagyok, hogy milyen biztonsági ellenőrzésekre számíthatok a reptéren és milyenek a Wizz Air gépei?

szept. 5. 06:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztonsagi ellenorzes:

[link]


A gepek Airbus 320 vagy 322 tipusuak, amit gyakorlatilag az osszes nagyobb legitarsasag is hasznal Europan belul, a Ryanairt leszamitva.


Ha arra vagy kivancsi, hogy nez ki, itt peldaul meg tudod nezni

[link]

szept. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
* eliras: 320 vagy 321 tipusuak
szept. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi ezt akkor megértettem. A folyadékok pl víz esetében miért vannak így szabályozva?
szept. 5. 08:20
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2006 óta van ez a korlátozás, amikor üdítős palackokba töltött folyékony robbanószerrel akartak robbantani terroristák.
szept. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lesz feladott poggyász?
szept. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Lesz egy 10Kg-os
szept. 5. 11:08
 7/13 anonim ***** válasza:

Újszerűek, ha az előző utasok nem gányolták össze, akkor tiszták, teljesen okésak.

A Ryanair gépeinél szerintem minimálisan kényelmesebbek. Pl. van előtted ilyen tárolóháló, kicsit talán igényesebb az ülés stb.

De azért fapados, tehát 1-2 óra után azért kezd szenvedős lenni. Ha magas vagy, akkor érdemes lehet a vészkijárati sorban ülőhelyet venni, hogy elférjen a lábad. Bár ilyen rövid úton (BUD-CTA) szerintem kibírható.

szept. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
szept. 5. 12:19
 9/13 anonim ***** válasza:
Az a pár óra teljesen vállalható.Kajat vihetsz kézipoggyászban vizet pedig vehetsz a duttyfree-ben van vihetsz üres palackot is és kútnal megtölthed.
szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kb. egyedül a repülőgépekkel nincs baj a Wizzairnél.
szept. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!