Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Most fogunk először gyerekekke...

Most fogunk először gyerekekkel utazni repülővel, vagyis szeretnénk. Csak az lenne kérdésünk...?

Figyelt kérdés
Egyik 5éves, a másik 3 éves. Például Wizzair nél jegyet foglalunk, veszünk, ha 2 felnőtt helyet foglalunk, gyerekeknek nem, akkor teljesen ingyen nekik az utazás? Ölünkben ülnek, tudom, hallottam, csoda módon van még szabad hely, akkor leülhet. De ha nem, akkor ölünkben ülnek. Például csomag választásnál 3 féle go, Plus, gyerekeknek nem veszem fel, akkor?Vagy hogy működik?

aug. 14. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Minden le van irva a weblapon. el kellene olvasni.

A gyerekjegy pénzbe kerül. Amikor elinditod a foglalást, beirod az adataikat és megmondja a rendszer, mennyi az ár. De az biztos, hogy a 3 és 5 évesnek ugyanannyi lesz a jegy, mint egy felnőttnek.

A go, plus és egyéb hangzatos nevű csomagokat a lúzereknek találták ki. Nem kell rájuk böknöd, és csak annyi csomagot veszel amennyire tényleg szükségetek van.

aug. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
3-5 évesek nem ülnek az öledben, honnan veszel ekkora hülyeséget?
aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2 éves kor felett nekik is kell jegyet venni.


Fontos, hogy a gyerekjegyek egy foglalásban legyenek a szülővel.


[link]



Ezeknek a go, plus stb. díjcsomagoknak tényleg nincs sok értelme. Ha az alap díjcsomagot választod, akkor is hozzáadhatod utólag, ami kell (elsőbbségi beszállás, ülőhely, poggyász, stb.)

aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem tudom, honnan szeded azt, hogy az öletekben ülnek...

Valóban létezik ilyen, de két éves korig, és attól még ugyanúgy nincsen ingyen, legalábbis én vagy ugyanannyit, vagy közel ugyanannyit fizettem a 2 év alatti gyerkőcnek a csecsemő regisztrációs díjjal meg egyebekkel együtt. (De legalább vihettem ingyen babakocsit és kézipoggyászt neki is.)

Ha olvasni nem is akarsz, akkor kérdezz meg valaki olyat, aki már valóban repült gyerekkel...

aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Wizen olyan kicsi a hely, hogy még a felnőtt is alig fér el, nemhogy egy gyerek ölben. Ekkorálk meg különösen nem. De ennyi idősen már különben is kell nekik venni külön jegyet.
aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem busz,jó ha te is elférsz az ülésen.
aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
3 és 5 évesnek kell jegy, ráadásul legalább egy felnőttnek kötelezően helyjegyet is kell venni a gyerekek ingyenes helyjegye mellé, mert ők nem ülhetnek véletlenszerű helyeken.
aug. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!