Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan lehet eltölteni a...

Hogyan lehet eltölteni a repülőgépes utazáskor előforduló átszállás esetén a hosszú várakozási időt?

Figyelt kérdés
Az adott városokban lehet városnézést csinálni?
aug. 30. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de ha az adott ország csak útlevéllel látogatható, akkor azt meg kell mutatni a be- és kilépéshez, illetve vízumra is szükséged van, ha az ország megköveteli. Ezen kívül a reptéri biztonsági ellenőrzésen is át kell esned, amikor visszatérsz.
aug. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha erdekes a varos erdemes kimenni, meg ha neha maceras is. Nekem a leghoszabb varakozas Dubai volt, 18 ora de annyira nem erdekel hogy inkabb repteren maradtam, most viszont volt 12 ora Varsom, oda kimentem varostnezni.
aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent a hosszú idő?
aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a reptérről nem túl macerás bejutni a városba, akkor mi 6-7 óra várakozási idő fölött általában megpróbálunk kimenni egy kis városnézésre.

Voltunk így pár órát Dohában meg New Yorkban, Panamavároban meg még egy éjszakát kinn is aludtunk :)

aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hol lenne az atszallas es hany ora?
aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy reptér sosem üres. Sok érdekes ember járkál mindenfelé. Ha már mindent bejártam, akkor le szoktam ülni és figyelgetem a lakosságot.
aug. 31. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal. Ha van annyi idő, én is bemennék a városba. Egyébként nem tudom melyik társasággal utazol, de a nagyobbaknak (pl. Emirates, Turkish, Qatar…stb.) van ingyenes stopover lehetőségük. Ez azt jelenti, hogy vmennyi éjszakát ingyen foglalnak neked egy hotelben. Mi áprilisban így volt 2 napot Abu Dhabiban az Etihad-dal. Magamtól, célzottan sose mennék oda, de így potyára jó volt. Sztem ennek nézz utána, mert nagyon jó lehetőség.
aug. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha van vízumod vagy vízummentes vagy akkor kimehetsz a városba. Viszont így is érj vissza 2 órával a gép indulása előtt mert nem tudhatod mekkora sor lesz a biztonsági ellenőrzésnél.

Szoval ha van 8 órád akkor megéri mert 2 órával előtte visszaérsz és tegyük fel 1.5 óra a reptértől a belváros oda-vissza akkor még mindig marad időd a városnézésre.


Viszont ha csak 4-5 óra akkor én inkább a reptéren sétálgatnék, kivétel ha nagyon közel van a reptér a városhoz. Vannak repterek ahol van kiállítás, ha gyerekkel vagy akkor játszósarok, lehet nézni a gépeket, leülhetsz enni valahol, iszol egy sört, megnézed hogy milyen helyi termékek vannak, kb mintha plázáznál.

aug. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bemegyek a lounge-ba és eszegetek, iszogatok
szept. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!