Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » China Eastern online check-in...

China Eastern online check-in működik Budapest-Sanghaj vonalon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


China Eastern légitársasággal utazott valaki az utóbbi pár hónapban sanghaji átszállással Tokióba?

Az érdekelne, hogy működik az online check-in az oldalukon, vagy a reptéren a check-in pultnál kapom meg a beszállókártyákat?

(weboldalukon azt írják nem minden járatnál működik az online check-in)

Az oda-vissza beszállókártyákat is megkapom, vagy utólag kell a visszaútnál is becsekkolni? (14 napról van szó pontosan, kb. 1-2 hónap múlva, még nem dőlt el pontosan mikor)

Tudom, hogy van más légitársaság is amelyik akár európai átszállással elvisz Tokióba, viszont engem ez a vonal érdekel Oroszországon és Kínán át.

Előre is köszönet a válaszokért!



júl. 23. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell online, a kapott emaillel és útlevéllel mehetsz a pultokhoz.

Online check-inhez szerintem regisztrálni is kell az oldalra, de nem ismerek senkit, akinek ez ment volna (szerintem csak kínai számmal megy). Sikerült regisztrálnod vagy vendégként te is vettél jegyet?

júl. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Még nem vettem jegyet, nincs még pontos dátumom. Előtte lesz egy másik utazásom, és attól függ ez is, hogy melyik nap mennék.

Azt hittem itt is simán működik az online check-in mint pl. a Ryanairnél.

júl. 24. 14:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Működik, de csak ha kínai számos telefonod van és regisztrálni tudsz a honlapjukon, ami majdnem kizárt. Csak egy mailt kapsz majd a foglalásról, de ez nem gond. Helyválasztás nem lesz opció.
júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!