Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Olivaolajat, tésztát, hűtőmágn...

Olivaolajat, tésztát, hűtőmágnest hozhatok haza Olaszországból? Fedélzeti poggyászom van.

Figyelt kérdés

júl. 27. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Igen, de olajat csak 100ml kiszerelésben vihetsz át a security-n. Utána vehetsz nagyot is.
júl. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 scamdemic ***** válasza:
33%
Olivaolajat nem, csak olívaolajat.
júl. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Hűtőmágnes, tészta gond nélkül jöhet.

Én Korfuról hoztam olívaolajat, direkt "szuvenír" kiszerelésben, de arra nem emlékszem, hogy korábban találtam-e olyat, vagy csak a duty free-ben jött szembe... de a lényeg, hogy 100ml alatt az is simán, csak ugye a 10x100ml-t vehetik szigorúan, arra nem árt figyelni, ha nem a biztonsági ellenőrzés után veszed meg (mert ugye azután már bármit hozhatsz bárhogy).

júl. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi! És 100 ml kiszerelesben vihetek hajlakkot? + ilyen hajcsavaró, belül van egy vékony drót...

[link]

júl. 28. 06:39
 5/7 anonim ***** válasza:
A repülőtéren vehetsz olajat is, a biztonsági ellenőrzés után, a többit bárhol megveheted.
júl. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hűtőmágnest és tésztát minden további nélkül, amennyiben ezzel együtt is belefér a táskád a méretkorlátozásba. Olívaolajat, mivel folyadék, vagy csak 100 ml-es kiszerelésben (nem vagyok benne biztos, hogy van ilyen), vagy a biztonsági ellenőrzés utáni duty free boltban vásárolva.
júl. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Duttyfree-ben vehetsz literes olajat is becsekkolás után.
júl. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!