Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőút-hová tegyem a gyógysz...

Repülőút-hová tegyem a gyógyszereket?

Figyelt kérdés

Sziasztok egész pici koromban repültem utoljára szóval nem nagyon tudom hogy mennek a dolgok.

Van 3 féle gyógyszerem amit minden nap be kell szednem. Azt mondta valaki, hogy a kézipoggyászba nem lehet gyógyszert rakni (tabletták) mert kidobatják átvilágításkor. Bőrönd meg elveszhet ugye, oda se merném nagyon rakni mert ha elveszik esetleg akkor meg vagyok lőve.

Mi a teendő ilyenkor? Ha viszek esetleg orvosi papírt, hogy ezek számomra felírt gyógyszerek akkor vihetem a kézipoggyászban?

Epilepszia gyógyszer(2féle) egyébként ami nagyon fontos, meg fogamzásgátló. Hogy vihetem fel őket?



júl. 14. 14:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy dobják! Atyavilág! Ki volt az a barom? Nem kell ám mindent elhinni, ami hihetetlen! Maximum többhavi mennyiséget nem vihetnél be, nem a személyes használatra valót.
júl. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A kézipoggyászba tedd föltétlenül! Nem dobatják ki. Esetleg kérd papír alapon a receptet és a fénymásolatát vidd magaddal!
júl. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Oksi, köszi :)


Elvileg anyukám egy barátnőjétől elvettek minden kézipoggyászban lévő gyógyszert, csak ezért aggódtam

júl. 14. 14:44
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Mennyi volt benne? Nem adták vissza? Melyik országban? Nehezen hihető!
júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
En csomo orszagba vittem (nem keves) gyogyszereket, ampullakat, fecskendoket sot meg branult is a kezipogyaszba. Soh sehol nem erdekelt senkit.
júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4-es: nem tudok sajnos részleteket :/


Köszi mindenkinek a válaszokat!

júl. 14. 15:06
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
#5 A fecskendőért sem szóltak? Még nem volt rá szükségem, de elképzelhető, hogy lesz.
júl. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
7. nem es a branul-ert sem pedig annak a vegen egy kb 1.5-2 cm tu van.
júl. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Én itt dolgozom. Akármilyen gyógyszert nyugodtan rakhatsz kézipoggyászba, nem kell semmilyen papír meg recept, senki nem fogja elvenni. Ilyen badarságokat ne higgy el!
júl. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Én is vittem már injekciót is, azzal sem volt semmi gond.
júl. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!