Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hány doboz tereat lehet...

Hány doboz tereat lehet felvinni kézipoggyászban Wizzair járatra?

Figyelt kérdés
Célország Törökország, nem találtam hivatalos leírást a wizzair oldalán. Akár tapasztalat, akár egy hivatalos leírás segítene. Tereat vinnék, kb egy kartonnal, de dobozonként mert különbözőek, egy kis zacskóban összepakolva. Csak kézipoggyászom lesz.

júl. 9. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Jövedéki áruk között keresd.
júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Amit a security után a Duty Freeben veszel azt korlátlanul viheted. Bár szerintem ott dohány nincs. Alkoholos italok vannak.
júl. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1, néztem, de még nem találtam meg a választ

2, nem duty freeben vennem, át kell vigyem a securityn

júl. 9. 15:34
 4/8 anonim ***** válasza:
A Wizzairt csak az érdekli, hogy összességében a táskád ne legyen nagyobb a megengedettnél. Ezen felül még azt érdemes megnézned, hogy a vámosok mennyit engednek be Törökországba, az viszont már független a légitársaságtól.
júl. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Mivel (10x)100ml-t lehet csak átvinni a biztonsági ellenőrzésen hacsak nem a mini kiszerelésre gondolsz semennyit nem vihetsz.
júl. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4, sima cigarettára 600 szál a limit a törököknél, ha minden igaz

5, a Terea egy dohánytermék, nem folyékony

júl. 10. 13:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Törökország felől az EU-ba (így Magyarországra is) repülővel max 200 szál cigaretta, vagy 100 db szivarka (darabonként 3 gr.-nál nem nagyobb tömegű) vagy 50 db szivar, vagy 250 gr. dohány engedélyezett, de csak ha elmúltál 17 éves.


Ennél többel kifelé sem biztos, hogy ajánlott próbálkozni, még ha esetleg az ő szabályaik engedékenyebbek is - én nem találtam ezt igazoló forrást.

júl. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyi tereat vihetsz fel, amennyit csak akarsz. A Wizzairnak semmi köze hozzá, csak a csomagod mérete és súlya legyen rendben. Az egyedüli, aki a tereathoz hozzászólhat, az a törökországi érkezéskor a török vámhivatal tisztje. De nem valószínű, hogy érdekelni fogja.
júl. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!