Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Liszt Ferenc repülőtérre a...

Liszt Ferenc repülőtérre a gép indulásával mennyivel előbb érjék ki?

Figyelt kérdés

Feladandó poggyászom nincs, a gép 7.25-kor indul.


Mindenhol azt mondták, hogy repülő indulása előtt másfél órával elég megérkezni, viszont most nézem a jegyet és ott ezt írják:


4:55: érkezés a reptérre

5:55: biztonsági ellenőrzés

6:45: beszálló kapu

7:00: kapuzárás


Most fogok először repülni, ezért nem tudom hogy valóban ilyen korán oda kell-e érni vagy csak ráhagyás miatt írják.


júl. 5. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Simán jó, ha 6-ra érkezel.
júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6 óra szerintem is jó, ha nincs poggyász akkor nem kell órákkal az indulás előtt érkezni.
júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
júl. 5. 22:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Én legutóbb kb. 2,5 órával a gép indulása előtt értem a reptérre, és mivel online nem engedett becsekkolni, ezért még a check in pultnál is sorban álltam, ahol azért voltak jó páran, de még így is, több mint 1,5 órát vártam a gépre. Szóval 1 óra alatt simán eljutottam a check in pulttól a kapuig úgy, hogy még a biztonsági ellenőrzés előtt a családommal is tököltem szerintem egy 20 percet biztos. :D Szerintem sokkal korábban ne menj mint 6 óra, valószínűleg fél óra sem kell, hogy a kapuhoz érj. A biztonsági ellenőrzésnél is szerintem legutóbb ha 10 percet ha vártam. De én korán mentem, mert én stresszelek mindenen is, és engem megnyugtat ha fixen ott vagyok ezer évvel előtte. :D De ha te nem ilyen vagy, akkor valószínűleg édesfölös órákkal előbb menned.
júl. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért másfél órával jó már előtte,bármi jöhet útközben is.
júl. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Feladandó poggyász nélkül jó, ha a 6 órát célzod meg, mert akkor még dugó, hosszú sor, stb. esetén is odaérsz.

(Ha Wizzairrel repülsz, akkor pedig a délután 2 órát célozd meg :D)

júl. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt én is meg fogom kérdezni holnap, hogy segítsek elérni a havi 15-20 hasonló kérdést
júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!