Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Lufthansa ingyenesen felvihető...

Lufthansa ingyenesen felvihető csomagok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tavaly utaztam WizzAir-el ahol egyértelműen ki volt írva, hogy egy kézipoggyász vihető fel x x x méretben.

Viszont most nézegetek utána a lufthansa dolgainak, és nem egyértelműen van írva, legalábbis egyik weboldal ezt - a másik azt írja... A méreteket tudom, viszont nem akarok zsákutcába futni. A kézipoggyász mellé felvihető még egy személyes poggyász is?

Köszönöm a válaszotokat! :)


júl. 2. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagy egy nagyobb vagy két kissebb én így tudom.

Egy hasi-tasiért nem szólnak plusz a duttyfree táskáért sem.

júl. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt az úticél és a jegy típusa erősen befolyásolja. Alapból úgy van, ahogy írod. 1 db kézipiggyász a megadott méret szerint + 1 személyes (valóban kicsi).
júl. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor megvetted a jegyet, választhattal 4 opciobol, ott kiválasztottad azt is, milyen és mennyi poggyászt vihetsz magaddal. Mi nem egyértelmű rajta?
júl. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves 4. Az nem egyértelmű rajta, hogy édesapám vette a jegyet és csak annyit láttam rajta, hogy Economy L aminél azt olvastam amit az 1. És a 2. Válaszoló adott. :)

Aminek utána is tudtam nézni, de inkább kérdeztem, minthogy lyukra fussak. :)

Köszönöm a kedves kommented.

júl. 2. 17:07
 5/5 A kérdező kommentje:
3.*
júl. 2. 17:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!