Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Meg lehet nézni valahol, hogy...

Meg lehet nézni valahol, hogy egy közelmúltban indult gép ténylegesen mikor szállt fel?

Figyelt kérdés

A mostani késések miatt szeretném megnézni, hogy egy bizonyos útviszonylatban mostanában mennyit késtek a járatok.

Illetve azt, hogy honnan jött az a gép, ami vinni fog.

Van ilyen oldal, ahol ezt lekérdezhetem?

Nyilván a korábbiak nem jelentenek garanciát semmire, de azért megnézném.

Tavaly például gyakorlott utazók simán megmondták nekünk előre, hogy "ja az Einhoven-ből forduló gép mostanában mindig késik".



júl. 2. 10:59
 1/8 BeefEater ***** válasza:
100%
Igen, Flightradaron rákeresel a járatszámra és látni fogod.
júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Kár, hogy ingyenesen csak 7 napra visszanőleg engedi.

júl. 2. 11:58
 3/8 BeefEater ***** válasza:
100%
Ha elküldöd a járatszámot megnézem, hogy le tudom-e neked tölteni hosszabb időre visszamenőleg (Business hozzáférésem van).
júl. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

W62719

DEB-LCA

júl. 2. 13:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy érdekes nézegetni, meg az ember aggódik is a késések miatt, de nem sok jelentősége van a jövőt tekintve.
júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Melyik légitársaság? A Wizzairnél minimum 1 óra késés garantált, de akár egy nap is lehet. Ryanairnél szintén előfordulnak nagyobb késések, de azért ott annyira nem rossz a helyzet. A többiek pedig nem rosszabbak, mint bármikor máskor.
júl. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 BeefEater ***** válasza:
100%

#5 -nek igaza van, de azért megnéztem. A felszállás idejét nem néztem, de azt kigyűjtöttem, hogy mikor késett, április 1-től kezdve:


április 5: Bejrútban szállt le

április 19: 2:21 késés

május 10: hibás adat FR-on

június 7: 1:10 késés


Ennyi. Az összes többi napon pontosan érkezett. Ez alapján nincs itt semmi látnivaló.

júl. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

BeefEater


Köszönöm szépen!


Tudom, hogy ettől függetlenül még bármi lehet.

Tavaly pont megjártuk.

júl. 2. 14:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!