Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Vissza tudom kérni a repjegyem...

Vissza tudom kérni a repjegyemet a wizzairtől?

Figyelt kérdés

Amint megvettem tegnap a jegyet Mallorcara (retur augusztus 1-8) kiderult, hogy meg se tudok menni 🥹 es ebben szeretnek segitseget kerni


Lattam, hogy ki kell fizetni 25-35k-t (?) hogy vissza kapjam a penzem? Nincsen ezekszerint olyan lehetoseg, hogy rendesen vissza tudjam kapni?



jún. 30. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod.


Wizz flexed van?

jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
van biztosítás is, h bejelölted, akkor visszakapod a pénzt.
jún. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Arra nincs biztosítás, hogy bocs mégsem tudok / akarok menni.
jún. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
lemondásra van.
jún. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Indokkal. Pl. betegség. "Meggondoltam magam" biztosítás nincs.
jún. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na és ha bux 30k-t, akkor mi van, összedőlne a világ?
jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy szerződtél, igen. Ha nem úgy, nem. Visszatérítés egylébként akkor lehetséges, ha a jegyváltáskor vettél ilyen biztosítást és orvosi igazolással bizonyítod,hogy nem tudsz utazni.
júl. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hogy történhet ilyen, hogy biztos vagy egy nyaralásban, majd másnap! rájössz hogy mégse tudsz menni?
júl. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy visszakapod
júl. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha biztosan lemondod és nincs azonnal szükséged a pénzre akkor a helyedben ezt tenném:

Várnék ameddig lehet, hátha a Wizz változtat a menetrenden - ilyenkor kötelesek felajánlani, hogy külön díj nélkül visszamondd és visszaadják a pénzed vagy annak 120%-át wizz kreditben. Elég sűrűn van ilyen náluk.

Ha már csak két hét van az indulásig valószínűleg nem fog változni a menetrend, akkor már érdemes visszaváltani a jegyeket és benyelni a költségét.

Harmadik opció, hogy valakinek eladod de ez is ritkán éri meg, mert az átírtás is nagyjából annyiba kerül mint a lemondás.

júl. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!