Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repüléshez milyen füldugót...

Repüléshez milyen füldugót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sokszor repültem 0 problémával, tavaly viszont "megjártam". Volt egy kis gyulladás a fülemben, amiről nem tudtam és a repülés a nyomásváltozással olyan fájdalmat generált...

Olvastam, hogy vannak erre való füldugók, amik megelőzik a nyomás különbség miatti problémát.

Sok márka közül nehéz dönteni.

Tudtok ajánlani?



2023. jún. 22. 18:50
 1/9 anonim válasza:
38%
Teljesen felesleges. Nyelni kell idonkent es automatikusan kiegyenlitodik a fulnyomas.
2023. jún. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a haszontalan tanácsot. :)

Rágás, nyelés, rágózás, ivás. Ez alap. Ez bizonyult legutóbb kevésnek, ezért a kérdés.

2023. jún. 22. 18:59
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Sima egyszerű füldugó is megteszi. Ha gyulladás van a fülben akkor a füldugó sem segít. Én is átéltem azt a fájdalmat amikor gyulladt volt a fülem.
2023. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
AZ is teljesen jó, amit a repülön adnak.
2023. jún. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 BeefEater ***** válasza:
51%

Kérdező gondolom középfül gyulladásod volt. Ilyenkor sokszor a fülkürt is érintett és emiatt a dobhártyád mögötti nyomás nem tud kiegyenlítődni, emiatt feszül és fáj a dobhártyád (szélsőséges esetben meg is sérülhet, de utasszállítón ez nagyon ritka). Ezen egy füldugó nem fog segíteni. (Ha csak nem zárja le a füledet teljesen légmentesen és...).


Az egyetlen értelmes tanács erre az esetre amit eddig hallottam: ne repülj. Sajnos gyakorlati tanácsot nem tudok adni.

2023. jún. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5, elméletben kikezeltettem, de azóta nagyon érzékeny az egyik fülem.

Utazni fogok, de előkészülve.


Fapados is osztanak füldugót kérésre?

Sose kaptam, csak interkontinentális járaton.

2023. jún. 23. 11:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az Alpine flyfit füldugóját használom ha érzem, hogy kicsit meg vagyok fazva, elég fel és leszálláskor. Simán gyógyszertárban kapható, legtöbb helyen ki is van rakva, 5-6000 Ft és kb örökre jó, praktikus tokban adják.

[link]

2023. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7, szerinted a gyerek verzió is ugyanolyan jó lehet?

Leírás szerint igen.

Szűkebb hallójárattal rendelkezek, az orvos is megjegyezte.

[link]

2023. jún. 24. 15:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi vált be végül?
márc. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!