Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Miért mondják sokan, hogy...

Miért mondják sokan, hogy könnyű olcsó repülőjegyeket kifogni, amikor nem?

Figyelt kérdés

Áprilisban egy Budapest-Párizs Wizzairrel oda-vissza majdnem 150 ezer ft 1 főre, ez hol olcsó? Air France-al 160, de az leglább nem egy fapados.


Értem én, hogy ha valaki egy darab hátizsákkal utazik el öt napra és nem ad fel poggyászt, akkor az olcsóbb, de ez nem túl reális.



2023. febr. 25. 10:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja, hogy könnyű olcsó rep.jegyet kifogni, annál nem opció, hogy utazás előtt max. 1-2 hónappal és feladott poggyásszal akar utazni.

A fapados utazókra ez ritkán jellemző.

Csomag?

Kézi poggyásszal utaztam bő 2 hétre Mexikóba. Belefért, amire szükségem volt, (akkor még nagyobb lehetett valamivel a kabin bőrőnd) és ha mégis hiányzott volna valami(eddig még egyszer se), megveszem ott a feladott bőrőnd árának töredékéért.

Így ne keress, ne raklamálj olcsó rep.jegyet....

2023. febr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Éppen most néztem és áprilisra 38ezerért kínálja a Ryanair a retúrt Párizsba, ráadásul a saját statisztikája is magasnak ítéli ezt az árat az árdiagramja szerint.
2023. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kb 2-3 hónapja tele volt a nyári ős őszi menetrend 30 Eurós repülőjegyekkel. ORY repülőterére. Ez a realitás.

Leforditom, hogy értsd: retúrban 60! Euróért megjárhattad volna Párizst. Igen, kis hátizsákkal, de oda épp ennyi kell.


Lemaradtál.

Sivalkodj.

2023. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mi a haverommal most, február 19 és 24 között voltunk Németországban. Összesen 11.216 Ft volt kettőnk repülőjegye odafelé, a hazaútra 26.9 eurót fizettünk együttesen. Még december végén megvettük a jegyeket. És elég volt mindkettőnknek az ingyenes kézipoggyász.
2023. febr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Valamit nagyon benéztél.


Dátumtól függően 60-90 között találtam.

2023. febr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Miből?
2023. febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
20ezer odavissza Olaszorszag... hátizsákos. És? Mi a pélót viszel magaddal ami nem fér el, hetvenkét db ruhát egy hétre?
2023. márc. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!