Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Miért mondják sokan, hogy...

Miért mondják sokan, hogy könnyű olcsó repülőjegyeket kifogni, amikor nem?

Figyelt kérdés

Áprilisban egy Budapest-Párizs Wizzairrel oda-vissza majdnem 150 ezer ft 1 főre, ez hol olcsó? Air France-al 160, de az leglább nem egy fapados.


Értem én, hogy ha valaki egy darab hátizsákkal utazik el öt napra és nem ad fel poggyászt, akkor az olcsóbb, de ez nem túl reális.



2023. febr. 25. 10:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen reális egy hátizsákkal utazni néhány napra, de most valóban sokkal drágábbak a repjegyek, mint tavaly. Ezzel együtt persze bizonyos célállomásokra még most is ki lehet fogni viszonylag olcsó repjegyet.
2023. febr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig lehet, de áprilisi utazáshoz nem február végén kellene foglalni.
2023. febr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Árilisi..

[link]

2023. febr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A hiba az ön rendszerében van.

[link]


"Értem én, hogy ha valaki egy darab hátizsákkal utazik el öt napra és nem ad fel poggyászt, akkor az olcsóbb, de ez nem túl reális."

Miért ne lenne. Ha nem kiköltözni akarok akkor még sok is egy hátizsák cucc.

2023. febr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

Mert akinek nincs semmilyen kötöttsége úticél vagy dátum szerint, annak könnyű.

De nem mindenkinek az. Ha megvan hogy mikor mehetsz szabira, alkalmazkodnod kell a partneredhez meg a két gyerek táboraihoz, vagy kimondottan valami eseményre utazol, akkor nem kesz olcsó.

2023. febr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
19%

5

Amikor kötött a dátum az általában üzleti út amit a cég fizet. Amúgy meg mindig van mozgástér. Aki meg nem rugalmas az fizessen. Csak ne rinyáljon hogy nincs olcsó jegy amikor van csak ő az egész ruhásszekrényt el akarja vinni egy hosszú hétvégére.

2023. febr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Meg, ha ne adj' isten az az áprilisi dátum pont a Húsvétot érinti.
2023. febr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

Neked könnyű a legdrágábbakat kifognod, az is egy tehetség valahol.

Másnak meg az olcsót könnyű.

2023. febr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

Attól, hogy te nem értesz hozzá, te leszel a hülye, nem más.

Egy szaros 2-3 napos városnézésre nem, nem kell feladott bőrönd, ott kezdődik. Ott folytatódik, hogy legacy légitársaság sem. És ott végződik, hogy ezzel baromira elkéstél, az olcsó jegyeket ilyen népszerű úticélok esetében akár 6-8 hónappal előre lehet megvenni és nem egy-másféllel. Ha te ezt nem tudod megtenni (én sem amúgy, nem tudok ennyivel előre garantált szabit kivenni), az a te bajod, nem a rendszeré.

2023. febr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Lehet olcsó last-minute jegyeket is kifogni, csak szerencse kell hozzá. Most valóban drágábbak a jegyek. Nálam volt olyan hogy előtte 1 hónappal vettem meg a jegyet, mert hirtelen felindulásból jött hogy utazni akarok és nagy mázlimra kifogtam egy viszonylag még olcsó jegyet.

Lehet később még lejjebb megy, de nem biztos.

Egy pár napos utazásra meg nem kell feladott bőrönd, én egy nagyobb táskát viszek. Az a nem reális ha 5 napra feladott pogyásszal utazik valaki.

2023. febr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!