Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Változott a Wizz Air hozzáállá...

Változott a Wizz Air hozzáállása vagy csak szerencse volt?

Figyelt kérdés

Anyunak és az anyósomnak egy foglalás alatt vettem repülőjegyet, de az ülésért nem fizetem


Először anyut checkoltam be, megkapta a 31E ülést

Azután külön az anyósom, ő pedig a 31F-et kapta! Egymás mellé. Véletlen, vagy mostanában már így működik a Wizz?

Vagy az játszott közre, hogy az egy foglaláson belül nem egyszerre csináltam a két beszálló kártyát?


2022. okt. 12. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Véletlen.
2022. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Véletlen. Múltkor mi ryannél 6 ingyen üléses jegyet mind a hatot ablak mellé rakta. Odairányba meg mind a hat középső ülés volt. Kiderült hogy volt valami verseny pesten és sokan csak vették a legolcsóbb ülőhelyet és maradt egy csomó ablak melletti hely.
2022. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
OkosutasHu megfigyelése, hogy a Wizz hajlamosabb az együtt vett jegyeket egymás mellé/köré kisorsolni véletlenszerűen is, kevésbé szívatja direkt az utasokat, míg a Ryanair rendszeresen a lehető legtávolabb talál helyet az együtt utazóknak, hogy minél inkább rákényszerítsenek, hogy fizess felárat a hely választásért, vagy legalább szenvedj vele minél többet.
2022. okt. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!