Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Vegyünk nyugodtan Ryanair-re...

Vegyünk nyugodtan Ryanair-re jegyet szeptember végére? Lehet gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kis segítséget szeretnék kérni.

Egyik barátommal szeptember végén szeretnénk Ciprusra utazni (Páfosz), de azok az időpontok amik jók lehetnek csak a Ryanair menne, viszont most elég sok a balhé körülöttük, illetve felmerült a kivonulásuk is, bár ezt nem tartom valószínűnek - mégis aggaszt, hogy mennyire biztonságos most venni jegyet hozzájuk.

Még emiatt nem vettük meg a jegyet - nektek mi a véleményetek,

érdemes ennek ellenére megvenni, vagy ha veszünk is kell e rá külön biztosítás stb? Illetve hallottam hogy sok a panasz rájuk hogy ott hagynak utasokat törölnek járatot stb ,viszont annyira erre a helyre szeretnénk menni hogy nem akarnánk nagyon más úticélt nézni.


Köszönöm előre is!


2022. jún. 22. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Ritkítani fogjáka járatokat meg az se kizárt, hogy kivonulnak. Én nem kockáztatnék.
2022. jún. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Mivel egy arrogáns nagy arcú barom a főnöke a cégnek, ezért kiszámíthatatlan, hogy mit reagál majd a most indult vizsgálatra.

Mivel lehülyézte a minisztert, gyaníthatóan fognak találni -cserébe- a magyar hatóságok olyan szabálytalanságokat, amiért kiszabják majd a már belengetett két milliárdos büntit.

2022. jún. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nyugodtan vegyétek meg. Nagy veszteség lenne nekik, ha teljesen kivonulnának az országból. Ritkítani is ott fognak szerintem, ahol naponta 3-4 járatot indítottak eddig. Én a helyetekben megvenném.
2022. jún. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nézzétek meg inkább a WizzAir-t vagy valamit ahol még olcsóbb a repjegy. Vagy még várjatok egy kicsit a foglalással.
2022. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Vedd meg, legföljebb azt mondják majd, hogy fizess még rá párszáz euró pótdíjat, ha utazni is akarsz.
2022. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

olyan szallast foglalj, amit tudsz modositani vagy lemondani.

ekkor nyugodtan veheted a ryanair jegyet, kar nem erhet

2022. júl. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!