Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Tanácsok első repüléssel...

Tanácsok első repüléssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2022. jún. 1. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
98%

Legyen nálad egy pulcsi, mert a repülőn nincs meleg, a reptéren kösd a derekadra, ha éppen kánikulában utazol. Én ilyenkor még egy térdig érő zoknit is be szoktam tenni a zsebembe, ha alapban rövidnadrágban vagyok és a helyemet elfoglalva fel szoktam venni ezt a zoknit, érkezéskor pedig leveszem.


Vigyél olvasnivalót, magazint, főleg ha hosszabb útról van szó!

Időben érkezz a reptérre, valamivel több, m,int 2 órával az indulás előtt föl kell adnod a bőröndöt.


Tájékozódj, hány kilós bőröndöt vihetsz/ ha alapcsomagban nem tartozik a repülőjegyhez, akkor kiegészítő szolgáltatásként vedd igénybe, amennyiben nem tartod elegendőnek a kézipoggyászt. Tájékozódj, hogy az adott légitársaságnál milyen mérete lehet a kézipoggyásznak.


Folyadék, és vágóeszköz (pl. manikűrkészlet) nem lehet nálad, csak a bőröndben, de az ellenőrzésen áthaladtál, utána tudsz vásárolni vizet/üdítőt és ezt már fel lehet vinni a gépre.


Ha törékeny cuccokat is viszel, ezeket ne a bőröndbe tedd, hanem legyenek a kézipoggyászban!

2022. jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ezt olvasd végig...


[link]

2022. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egyes teljesen jól összefoglalta. Még azzal egészíteném ki, hogy ha nem bírod a vonatozást, vagy csak az autó első ülésén bírsz ülni, akkor legyen nálad Daedalon. Amúgy egyáltalán nem vészes repülni, sok száz óra repüléssel a hátam mögött sem láttam még hányó embert.


A másik, hogy érdemes rágót vinni magaddal, füldugulás ellen egész jó kis segítség lehet.


Harmadikként: engedd el az elvárásaid. Sok ember zsúfolódik össze, ezért egy repülés sokszor kényelmetlen lehet - síró kisbaba, szófosásos utas, melletted kolbászos-fokhagymás zsemlét majszoló utas, nem beszélve a Karenekről és a Kerei Gusztávokról. Ha rajtuk bosszankodsz, az csak tönkreteszi az utazást, szóval csak lazíts. Azt a pár órát mindenki kibírja!


Ja igen, legyen nálad pár euró/dollár kp, ha más nem egy pár érme, ha vásárolnál valamit.

2022. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Első tanácsom, olvasd el azokat a tanácsokat, amiket ebben a kérdésben a gyakori válazsadói összegyűjtöttek már.

Második tanácsom: legközelebb előbb guglizz, utána tegyél fel bamba kérdéseket.

2022. jún. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!