Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kötetlen bográcsozásra alkalma...

Kötetlen bográcsozásra alkalmas helyet keresek az északi-középhegységben. Írna nekem valaki konkrét helyeket?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a Bükkre, Mátrára stb. Olyan hely kellene ahol a család kényelmesen leül, esetleg a kiépített padokra és bográcsozik egyet a friss levegőn.

Csak olyan helyeket találtam, ami szálláshelyekhez van kötve, nem egy kötetlen hely kellene, ahol esetleg van a közelben egy patak.

Az a konkrét idilli hely, patak partján, fákkal körülvéve, bográcsozás

Előre is köszönöm.


2010. júl. 5. 22:46
 1/8 anonim válasza:
Szilvásvárad :) mi minen évben elmegyünk ugyan nem bográcsozni, hanem szalonnát sütni :)
2010. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
hát Egerben a Szépasszony-völgyben, meg Szilvásváradon is lehet szerintem a Szalajka-völgyben. Meg Mátrafüred mellett is van ilyen kemping szerűség, és Eger mellett, Felsőtárkányban is van egy tó, mesterséges, de szerintem ott is van rá lehetőség, bár ebben nem vagyok biztos, mind jól néz ki. így hirtelen ennyit tudok.
2010. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Első vagyok, lemaradt, hogy pont olyan amilyet elképzeltél a Szalajka völgyben :) igaz kiépített pad nincs, de ha visztek kemping széket tökéletes, sok szép emlék fűz oda :)
2010. júl. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miskolcon a Vadaspark előtti óriási szabad téren is rengetegen főznek.
2010. júl. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Első!

Ez pontosan hol is lenne? :) Szilvásváradtól merre vagy hogy jutok el ide? Esetleg egy koordinátát ha tudnál adni. Nagyon örülök hogy segítesz.

2010. júl. 7. 13:10
 6/8 anonim válasza:

HA elmentek Szilvásváradra, akkor kocsival is "fel" tudtok menni a Szalajka-völgybe, ott jobboldalon felfele menet láthatjátok, hogy vannak nagyobb "terek" ahol ki vannak alakítva erre alkalmas tűzrakó helyek, közvetlen a patak mellett, de a völgy bejáratánál is eligazítanak titeket, egyébként a völgyben sok érdekes dolog van, és erdei vasúttal is tudtok közlekedni, illetve múzeum a vadállatokról, tavak (aprópénzes-kívánós-szerencséthozó) ősember-barlang, pisztrángtenyészet, csodálatos a táj, van térkép is kihelyezve, nem lehet eltévedni! :)és ajánlom figyelmetekbe a kilátót :)

[link] ez az oldal is hasznos lehet! Bármiben tudok szívesen segítek, írj privit ebben az esetben, ott tuti, hogy elolvasom :)

2010. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hupsz, az lemaradt, hogy szinte Szilvás közepén van a völgy bejárata egy nagy kanyart követve! Eltéveszthetelen, a főút mentén találjátok, sok étteremmel "kikövezve" :)
2010. júl. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, ha kérdésem van, írni fogok. :)
2010. júl. 8. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!