Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit vsináljak ha elszeretnék...

Mit vsináljak ha elszeretnék jutni A pontból B pontba, de a 2 átszállás között van vagy 15 km?

Figyelt kérdés
Az átszállás Budapest, Rákoskeresztúr városközpontnál rak le és 1 órám van eljutni gyalog Budapest, Újpest-Városkapu XIII. kerülethez mindössze úgy hogy Budapesten eltévedek és soha nem utaztam még úgy hogy átszállás lett volna... Szerintetek?
2019. jan. 18. 07:54
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
80%
Mehetsz gyalog/tömegközlekedéssel/bubi biciklivel vagy ha ennyire életképtelen vagy akkor taxival!
2019. jan. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem (főleg 2019-ben) nem kell diploma a tömegközlekedéshez.
2019. jan. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Azt aláírom: rohadt béna, hogy az országos és a budapesti menetrendi keresők egymással nem tudnak kommunikálni és csak annyit adnak meg, hogy szállj le Keresztúron és szállj fel Újpesten, de azért a 15 km “séta” 1 óra alatt csak gyanút kellene keltsen az egyszeri júzerben is...


Szóval kérdező, inkább válaszd a tömegközlekedést, hacsak nem vagy maratonfutó.


A 97E 169E 261E buszokkal utazz Örs vezér terére, majd az M2 metróval a Deák térre. Onnan az M3 metróval Lehel térig, majd M3 M3A busszal az elsőkènt érintett Újpest-Varoskapu megállóig. Este és hétvégén az M3 buszra már a Deák téren fel kell szállnod mert a metró olyankor nem közlekedik. Mindez egyébként elég szűkösen fér bele egy órába.

2019. jan. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Mire megtanulod az igekötős igék helyesírását, meglátod a guglizás is menni fog....

Gyorsan eltelik az a 6-8 év...

2019. jan. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Elhiszem, hogy vagyok olyan hulladék, akinek semmi szociális élete nincsen. A megkeseredett "életedet" problémáid próbálod itt levezetni, mert nincsenek barátaid akinek elmondd a problémáidat. Énis adok neked egy tippet! Menj el edzeni, hogy ne egy dagadt pattanásos f0s legyél és ne szűzen haljál meg.

Ha nem a kérdésre tudsz válaszolni és csak kötözködni tudsz (a megkeseredett szar életed miatt), akkor inkább ne is válaszolj. Megértésed köszönöm! Szevasz! :)

2019. jan. 18. 22:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hiszem, hogy az ember felel azért, amivé lett. A cinikus megjegyzésem az igekötős igékről nem véletlen. Szerinted ugyan bocsánatos bűn, szerintem meg értelmi színvonal kérdése, hogy hülye maradtál.

És ez még mindig nem az én családomról szól, hanem Rólad.

A te értelmi képességeidről van szó, és most nem ér mősról beszélni.

2019. jan. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég necces, milyen napszakban mész? Tömegközlekedéssel szerintem kevés az egy óra... Pláne ha keresgélned kell a megállókat, nem ismered a terepet.
2019. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!