Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Voltatok olyan szálláshelyen,...

Voltatok olyan szálláshelyen, amit nagyon olcsón ajánlanak, viszont cserébe végig kell hallgatni egy üdülési jog vásárlásáról szóló előadást?

Figyelt kérdés

Nagyon olcsón, nagyon szép és amúgy drága helyre mehetnénk, kíváncsi lennék véleményekre, hogy tényleg annyiba került-e végül minden, mint ahogy ígérték, és a másfél órán kívül még mennyit nyaggatnak azzal a vásárlással..

Köszönöm előre is az infókat.


2010. ápr. 23. 20:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%

Ja most tovább néztem és már tavaly is a legolcsóbb return jegy (illetékel paraszt vakítás nélkül charter) 100ezer/fő.

Szóval kimegy 2 fő 200ezerért+ kaja+ költőpénz.

Ha ügyes vagy talán-talán 300ftból kijön két fő.


Na 'ócsó mi? :-)

2010. ápr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
28%

Ennek tükrében ismételném magam:


"...Minden esetre kényesen ügyelnek rá, hogy olyan utat ajánljanak, amit az emberek 99% nem vesz majd igénybe.

Van benne tapasztalatuk...."

2010. ápr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
85%

Szia!


Mi voltunk tavaly a Balatonnál egy ilyen meghíváson ,végig kellett hallgatni az előadást kb. 2-3 óra volt , mondtuk az előadás végén , hogy mi szegények vagyunk és nincs több milliónk vásárolni egy üdülési jogot és azzal békén is hagytak. Amúgy maga az üdülés jól sikerült , szerintem megérte elmenni , bár az előadás tényleg gyomorforgató.

2010. ápr. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%
Szia,mi voltunk ezen az előadáson decemberben ,most foglaltuk le a szállást Dobogómajorba és tényleg annyiba kerül.Kedves volt a hölgy akihez kerültünk,elmondta hogy a környéken vannak olcsó éttermek,szép környezet stb,,,úgyhogy nem ott eszünk,csak alszunk és pezsgőfürdőzünk a párommal:):):) Hátránya az hogy főszezonban nem biztos h kapsz ,el kell tolni szeptemberre vagy most májusig,és csak hétköznap,hétfőtől -szerdáig vagy szerdától -péntekig mehetsz_! De nem baj...egy évig érvényes,ja és kb.2órát voltunk összesen:)
2010. ápr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem nagyszüleim járnak ilyen utakra egyfolytában. Valóban nem kell mást fizetni, bár biztos nem egy hálózat alatt fut az egész. Számomra is gyomorforgató, én képtelen lennék elmenni. A legnagyobb átverés pl számomra az volt, amikor azzal etettek idős embereket, hogy ha elmegy, akkor 5 ember biztosan kap egy török utat + mindenki apróbb ajándékokat. Nagynéném meg is "nyerte" az utat csak éppen azt elfelejtették közölni előtte, hogy az utalvány úgy szól 2 főre, hogy az egyiknek fizetnie kell, a másik mehet ingyen. No mindegy kerített olyan embert, aki elment vele és fizetett. Szerintük megérte elmenni, ki lehet bírni azt a másfél órát.

Most nemrég Németországba ment az egyik rokonom repülővel ilyen jellegű útra, ő azt mondta nekik naponta végig kellett ülniük egy ilyen előadást, baromi idegesítő volt, jót aludt alatta, de azt mondta ennek ellenére jól érezte magát, és nem bánja hogy elment. Én nem hiszem hogy képes lennék részt venni egy ilyen úton, de ha kellő elszántság van bennetek, hát hajrá. Sajna hogy valójában azt tartalmazza-e az ár, amit leírnak, sosem lehet tudni. Ha mentek is, jobb felkészülni mindenre, kicsit több pénzt vinni stb.

2010. ápr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
57%

Charter jegy az indulási hét keddjétől (ha van szabad hely) 40-60e Ft / fő (Neckermann)

Ha nem akarsz rizikózni és biztonságra törekedsz:

Madrid-Tenerife az Iberian-nal: 100 € mindennel együtt (ez nem akciós jegy, ha ügyes vagy, akkor fele ennyiből megúszod)

Madridba pedig nem nagy vaszisztdász kijutni. Wizz nem akciós jegyen visz ki 22e Ft-ért oda-vissza. Máris 50e Ft az az százezer forintos repjegy.

De ha szerencséd van, Wizznél is fogsz ki olyan akciót, amikor oda-vissza Madridot megúszod 10e Ft-ból, Az Iberiannál meg nagyon időben kell foglalni (most néztem, már az októberi járatok kb. kezdenek tele lenni!!)

Ellenőrizheted:

www.iberia.com

www.wizzair.hu


Amúgy bocsánat az offért. A kérdéshez is válaszolva: Ha nincs sem lehetőségük (azaz nem tudnak bevállalni plusz kiadásokat) sem pedig "kedvük" üdülési jogot venni, akkor menjenek bátran! :)

2010. ápr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
66%

"...De ha szerencséd van, Wizznél is fogsz ki olyan akciót, amikor oda-vissza Madridot megúszod 10e Ft-ból,..."


Hát én két hete foglaltam helyet a wizz air-nál.

Oda út 3900Ft + vissza út 7900Ft azaz = 29000Ft

Nem, nem írtam el. Sajnos...

A matek így megy a légitársaságoknál mire a fizetésig jutsz.


Ma már a reptéri illetéket muszáj feltüntetni (ami megjegyzem minimum 2x5ezer szóval nem hiszek a 10e ft-os útban), de ott a hitel kártya díj, csomag díj, stb.

2010. ápr. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg azoknak, akik a kérdésemre válaszoltak :)
2010. ápr. 26. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!