Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Voltatok olyan szálláshelyen,...

Voltatok olyan szálláshelyen, amit nagyon olcsón ajánlanak, viszont cserébe végig kell hallgatni egy üdülési jog vásárlásáról szóló előadást?

Figyelt kérdés

Nagyon olcsón, nagyon szép és amúgy drága helyre mehetnénk, kíváncsi lennék véleményekre, hogy tényleg annyiba került-e végül minden, mint ahogy ígérték, és a másfél órán kívül még mennyit nyaggatnak azzal a vásárlással..

Köszönöm előre is az infókat.


2010. ápr. 23. 20:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%

Ez egy nagy átverés!


Van egy csomó fórum ezekről a neten.

Egyik haverom is ilyen beszervező volt, de elege lett, mert nem volt hozzá gyomra hogy átverjen gyanutlan embereket.

2010. ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
Én tegnap a Férjek Gyöngyében láttam ilyet a TV6-on, azt nem is gondoltam eddig, hogy ilyen létezik itthon is.
2010. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%

Pl. a Kanári-szigeteken INGYEN adnak egy hetet, ha hajlandó vagy a előadást végighallgatni. Egy full extrás luxushotelben. Sokszor FÉLPANZIÓVAL(!).

Az már más kérdés, hogy erős idegzet és nagy elhatározottság kell, hogy NE tudjanak meggyőzni.

Úgyhogy létező üdülésijog-értékesítési forma, és működik.

2010. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%

"...Pl. a Kanári-szigeteken INGYEN adnak egy hetet, ha hajlandó vagy a előadást végighallgatni..."


Persze a kiutat neked kell állni és elő vagy utószezon.

Minden esetre kényesen ügyelnek rá, hogy olyan utat ajánljanak, amit az emberek 99% nem vesz majd igénybe.

Van benne tapasztalatuk.

Aztán a meggyőzés persze a FIZETŐS üdülési jogokról szól, ami a szép körités ellenére nem éri meg.

2010. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%

"...Én tegnap a Férjek Gyöngyében láttam ilyet ..."


A kegyenc fegyenc is eről szól. Ott a főszereplő pont az ilyen üdülési jogos üzlete miatt kerül börtönbe. :)

[link]

2010. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy átverés, nem éri meg, stb, de az érdekel, hogy tényleg annyiért lehet odamenni, mint amennyit a telefonban mondtak és tényleg csak másfél óra?? Vagy utána még hetekig üldözni fognak? :) Meggyőzés részével sem lesz probléma, mivel most költöttük el a pénzünket másra :) Az odaút 3 óra autóval, szóval menjünk, csak jó idegzet kell hozzá? ..
2010. ápr. 23. 21:22
 7/18 anonim ***** válasza:
21%

"Persze a kiutat neked kell állni és elő vagy utószezon."

Tenerifén az elő- és utószezon is kb. olyan, mint a többi szezon :) A kiút pedig megoldható akár 40e Ft / főből. Úgy pedig baráti ár az egy hetes nyaralásért :)

2010. ápr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Hahó, velem is beszélgessen már valakiiiii :))))))

Nem a Kanári szigetekre készülök és nem is veszek semmiféle jogot, az tuti. Szóval, voltatok már ilyen üdülésen?

2010. ápr. 23. 21:38
 9/18 anonim ***** válasza:
21%
Én tuti nem utaznék egy ilyen majom parádéért 3 órát, de menj, aztán ha visszatértél a kanári szigetekről akkor írd meg ide a tapasztalataidat. :)
2010. ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%

"...A kiút pedig megoldható akár 40e Ft / főből. Úgy pedig baráti ár az egy hetes nyaralásért :)..."


Dobj már egy linket ilyen árról, mert én mindenhol csak 100ezer körüli árat találtam, az pedig minden csak nem baráti.

2010. ápr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!