Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Történelem és művészetkedvelők...

Igabcsy kérdése:

Történelem és művészetkedvelők! Könyv illetve folyóirat címeket keresek az alábbi témában. Melyek ezek?

Figyelt kérdés

Győr városának nevezetes történelmi alakjairól, turisztikailag kiemelkedő személyeiről, illetve építészeti és tárgyi emlékeiről keresek nyomtatott formában szakirodalmat. Tudnátok Nekem segíteni, hogy célirányosan keressem ezeket a könyveket, folyóiratokat?

(nem interneten fellelhető tanulmányokra van szükségem, hanem nyomtatásban megjelent anyagokra)


Mű szerzője és címe elég volna. (könyvtárban remélhetőleg megtalálom őket)

Előre is köszönöm.


2010. ápr. 8. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Írd be a Google-ba,hogy Győr történetéről könyvek,ott több címet is találsz.
2010. ápr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, de nem szoktam úgy kérdést feltenni, hogy ne néznék utána.

Te beírtad a google-ba? Gondolom nem, mert akkor nem írnál ilyen választ.

2010. ápr. 8. 23:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen menj el egy könyvtárba, mondjuk Győrben, és kérdezd meg a könyvtárost hogy van e ilyen jellegű szakirodalmuk. Ha nem is tudja a pontos címeket, ha van ilyenjük azért azt biztos tudja. Lényeg a lényeg szerintem fölösleges két oldalnyi listával odamenni, hisz lehet hogy egyik sincs meg nekik.
2010. ápr. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!