Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek ez normális dolog?

Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Ha felmegyek Pestre a keresztszüleimhez, egyedül nem engednek a városban sehova 23 éves fiú létemre.

Azt mondják túl veszélyes nekem egyedül mászkálni, mert mi lesz ha.... Már 5 éve nagykorú vagyok, szerintem itt nincs rendben valami...



2016. febr. 27. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az sem normális, hogy hagyod. Felnőtt vagy. S aki 23 évesen költözik fel full egyedül, hogy munkát kapjon s ne haljon éhen? :D Szerintem megoldja, nekem sem azért ment, mert már 25 voltam...

Én eléggé egyértelművé tenném számukra, hogy nem vagyok gyerek.

2016. febr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért, mit csinálhatnak, ha elmégy egyedül? Vagy bezárnak a szobádba?


Egyszerüen nevetséges vagy

2016. febr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt férfi vagy és ki kell kéreckedned a lakásból ha menni akarsz valahova? Bocs de ha az én keresztfiam ilyen határozott és karakán figura lenne mint te, én se engedném ki az utcára.
2016. febr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg olyan cukik, igazuk is van!
2016. febr. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!