Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Magyarországon melyik hotelbe...

Magyarországon melyik hotelbe érdemes elmenni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Párommal ősszel 2 éve leszünk együtt és szeretném elvinni egy wellness szállodába 1-2 éjszakára. Olyasmire gondoltam hogy szép legyen a kilátás ha pl erkélyes a szoba,legyen masszázs,jakuzzi szauna stb. Már néztem nagyon sokat de nem tudok választani. Eddig talán Visegrád tűnt a legszimpatikusabbnak. Nektek milyen tapasztalataitok vannak? Hol éreztétek magatok a legjobban ilyesmi helyen?
2015. aug. 27. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Bambara (Felsotarkany). A Visegradi hotelrol nem sok jot hallottam...
2015. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2015. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha jobban ismernénk a párodat, könnyebben ajánlanánk neki tetsző programokat és helyeket.


Ha más feje alapján választasz, hidd el nem lesz jó.

Mi lenne, ha nekilátnál, nézegetnétek együtt fotókat a szállodákról, olvasgatnátok útleírásokat városokról, elképzelnétek, milyen is lehet ott együtt tölteni azt az adott időt.

Ha más feje, más választása után mész, olyan nyomorék életed lesz, mint annak a másiknak.


Tanácsaim: valami normális szálláskereső oldalon kutakodj, szánd rá az időt. Ne csak a hotel által készített mű fotókat nézd meg, hanem az ott nyaralókét is. Olvass értékeléseket.

De legfőképp merj dönteni, merj a sarkadra állni, és merd felvállalni, hogy ez a Ti közös választásotok.

Tuti nem lesz rosszabb hidd el, mint az itt válaszadók többségének a tanácsa.

2015. aug. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Visegrádon nem csak egy hotel van.
2015. aug. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekünk ami nagyon tetszett, az Lillafüred.

De nem tudom hol laktok, mennyit szeretnétek utazni. 1-2 éjszakáért gondolom nem át a fél országot.

2015. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Visegrádon gondolom a Silvanusra gondolsz. Annak páratlan a fekvése, de szerintem irreálisan drága (persze ha neked belefér, akkor ne is gondolkodj tovább :) ).


Balaton partján is vannak wellness szállodák, azoknak is hangulatos a kilátásuk, de konkrét tapasztalatom azokkal nincs.

2015. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Silvanus, Visegrád

Hotel Kapitány, Sümeg

Tó Wellness Hotel, Bánk

Hunguest Hotel Palota, Lillafüred

2015. aug. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Anna Grand Hotel, Balatonfüreden.

Nekem nagyon tetszett az a szálloda! :)

2015. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2015. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk ez a hely nagyon tetszett: [link]
2015. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!