Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Vonyarcvashegy, hol volt...

Vonyarcvashegy, hol volt valaha a 80 as évek elején gyerekeknek üdülő?

Figyelt kérdés

Valaha az ózdi gyártól kaptuk a beutalót Vonyarcvashegyre.Azóta se jártam ott, de egyszer szeretném felkeresni.

Földszintes nagy épület sok szobával, társalgóval, és nem túl messze volt a Balaton, ahová jártunk fürödni, gyalog mentünk...

Emlékszik erre valaki?Vajon megvan még, mi lett belőle?


2015. jan. 21. 11:06
 1/6 anonim válasza:
Igen megvan még. Amióta te ott jártál, azóta sem változott semmi. Az egész az enyészeté, az udvarát néha használják, de az épületet nem. Néhány gyerekcsoport még volt vmikor 90 és 2000 között, de az utóbbi 15 évben lakatlan és csak omladozik.
2015. jún. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ui. A vasútállomás mögött található, a Petőfi utca-Kossuth utca kereszteződésétől kb. 50 méterre.
2015. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen?,sajnálom...

Valaki meg azt írta,( nem itt)hogy Hotel lett belőle...

2015. jún. 8. 20:07
 4/6 anonim válasza:
Szerintem összekeverte, egy másik üdülővel, de az asszem MÁV üdülőből avanzsált hotellé ha minden igaz.
2015. jún. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért emeltem ki a kérdésem sok év után,mert azóta se jártam sajnos ott.Ha valaki megtenné, hogy privátban küld képet, vagy esetleg belinkeli ,nagyon megköszönném.
2018. nov. 15. 09:27
 6/6 A kérdező kommentje:
Kutattam a neten,szerntem a Sissi panzio lesz az,lattam par kepet mostani udulokrol,es ez halvanyan remlik.
2018. nov. 15. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!