Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Lehet most a Balatonban...

Lehet most a Balatonban "kockázat" nélkül fürdeni?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy mostanában egyre több az olyan hír,hogy "fertőzött a víz",és hogy egyre több a kalici vírus által való fertőzés,a tóban fürdőknél.Tudom,hogy azt mondják,hogy kiváló a vízminőség,de lehet hogy csak a pánik elkerülése érdekében mondják ezt.Balatonaligára mennék nyaralni,ott is vannak ilyesmi megbetegedések?

2014. júl. 19. 21:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%

Kinek hogy bírja a szervezete, nekem pár óra Balcsi után hányinger, viszketés, fertőzés "odalent", kösz de többet ebből nem kérek. Ha számítom az orvost és gyógyszereket, akkor sokkal olcsóbb lett volna külföldre menni is.


De amúgy a kiváló vízminőség jól látszik... undorító. Hazudnak nyilván, hogy a sok turista jöjjön továbbra is.

2014. júl. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Úgy van ! Egyet értek ! Egy színvonaltalan hányadék az egész rohadt pocsolya !
2014. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Értem,de éreztetek különbséget (azok akik idén is voltak) az elmúlt évekhez képest?Tünetek,fürdés utáni rosszullét,stb.?
2014. júl. 22. 19:52
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem, én idén nem voltam. Ha a médiából indulok ki tavaly nem emlékszem ilyen betegséges hírekre, idén minden héten van, ez nálam nem épp előnyös.
2014. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Azért én vigyáznék, mert kitudja hol úszik a következő szar-sziget :D gondold el hogy pont mögötted bukkana fel a kuka, sok mohával, meg tudomisén mivel >.> :D csak viccelek, nagyon kicsi veszélye lehet, kb annyi mint eddig, szóval nem kell aggódni :)
2014. aug. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Kula* pardon, félre írtam. Amúgy én voltam még június végen-júli elején de szerintem semmi változás. #előző válaszoló voltam
2014. aug. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszi:)
2014. aug. 2. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!