Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Lehet most a Balatonban...

Lehet most a Balatonban "kockázat" nélkül fürdeni?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy mostanában egyre több az olyan hír,hogy "fertőzött a víz",és hogy egyre több a kalici vírus által való fertőzés,a tóban fürdőknél.Tudom,hogy azt mondják,hogy kiváló a vízminőség,de lehet hogy csak a pánik elkerülése érdekében mondják ezt.Balatonaligára mennék nyaralni,ott is vannak ilyesmi megbetegedések?

2014. júl. 19. 21:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%

Hivatalosan a víz jó, de kockázatok azért vannak:

- sekély vízbe fejes;

- vÍzbefúlás.

2014. júl. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Jogos a kérdés !


Tegnap is volt egy ilyen fossantásos történet a TV ben.

Egyet ne feledjünk el. 2 éve ismerőseink alul fölül (na érted), mi tavaly csak felül, idén ???

Komolyan elgondolkoztam hogy nekünk inkább nem is kéne menni, mert fürödni nem fogok, enni nem fogok, szórakozási lehetőség miatt nem fogok Siófokig menni, a boltok drágák, nyaralónk nincs, apartman is drága bérelni. Akkor ? Minek is járunk a Balatonra ?

Már tervezzük, hogy 2 éve menjünk de akkor külföldre egy színvonalas szállodába repülővel meg mittomén.

2014. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2 évente*
2014. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Persze, hogy lehet. Rengeteg ember van lent, és semmi bajuk...
2014. júl. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
57%
Persze hogy lehet! Ha szeretnél Kula bácsival és rokonságával együtt szelni a habokat! :D
2014. júl. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
Számomra rendkívül visszataszító és színvonal alatti az a tó...
2014. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
balaton elég kaka szó szerint xD akkor már inkább sós sziklás Adriai tenger Horvátba, ott olyan tiszta lelátsz az aljára,és a sós víz tisztítja a bőrödet, és légutakat, hátránya tengerisün, meduzák,cápák x)
2014. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Dr.Gonzo:nem mindenkinek van pénze lemenni az Adriai tengerhez..de válaszolva a kérdező kérésére én most jöttem vissza a Balcsiról és semmi bajom nincs :) nyugodtan menj csak ;)
2014. júl. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
Most jöttél vissza ? Végül is még akkor lappanghat !
2014. júl. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Dr.Gonzo: Tudom már voltunk.:)
2014. júl. 21. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!