Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen szállodák vannak...

Milyen szállodák vannak magyarországon?

Figyelt kérdés
a szüleimnek akarok foglalni szállodát magyarországon hogy elmenjenek valahova 2en de fiatal vagyok ugyhogy nem árt ha nem tul drága tudtok valami jó helyet?

2013. nov. 24. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Helló,


szerintem a kuponvilag.hu-n, vagy valami hasonszőrű oldalon nézz szét, mindig vannak akciók!

2013. nov. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2013. nov. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Magyarország tele van szállodákkal, ugye nem azt várod, hogy felsoroljuk?

Először el kellene dönteni, hogy mennyi pénzed van rá, mert pl. egy ötcsillagos szállodában (pl. Ramada Óbudán) asszem 15-20 ezertől kezdődik egy éjszaka. Viszont ott persze korlátlan úszómedence-használat van, szauna, meg mindenféle.

De lehet menni kis panzióba is, 5-6 ezerért...

2013. nov. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nézz szét a hotelscombined oldalán.

Kuponos vackokkal ne foglalkozz.

2013. nov. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem várom azt senkitől hogy sorolja fel hogy milyen szállodák vannak magyarországon mert azért nem vagyok hülye énis ismerem a nagyobb szállodákat nyilván annyi pénzt nem költök rá de akkor nyilván a kérdés is rosszul lett feltéve mert engem nem a kuponok meg az olyan oldalak érdekelnek ahol felvan sorolva millio szálloda meg hogy hol használhatok korlátlanul uszomedencét pont nem érdekelnek mert ezeket énis megtalálom de például eldugott kis panziók amik hangulatosak és nemis drágák engem olyanok érdekelnének és nem az hogy belinkeltek egy oldalt ahol van 20 millio és válasszak hanem saját tapasztalatok hogyha már voltál ott és ajánlanád mert annyira jó volt.. stb
2013. nov. 24. 17:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, a kérdés nincs jól feltéve, se helyesen leírva, de még egy vesszőt sem sikerült használnod a monológod közben...
2013. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szallas.hu ---- ez a te oldalad akkor ! de függ hogy mennyit szánnál rá.
2013. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Medves...2 csillagos hotel Salgptarján
2013. nov. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!