Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hévízi látnivalók?

Hévízi látnivalók?

Figyelt kérdés
Nyaralni megyünk Hévízre. Olvastam a neten,de szeretnék még ötleteket hallani. Éttermek látnivalók strandok ilyesmik. :)
2013. júl. 20. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Strand csak a tó van, illetve néhány szállodának van uszodája amit a tó vizével töltenek fel. Étterem egy csomó. A település nagyon szép, de 2 délután felderíthető (bejárható).


Sümeg egy köpésre van. Nem szabad kihagyni !!!

[link]

A vártaxira ne hagyd magad rábeszélni. Érdemes felgyalogolni. (Rögtön rájössz miért nem tudták ostrommal elfoglalni).


Cserszegtomajra gyalog át lehet menni. Van ott egy bazi nagy kilátó amit fából építettek. (Az egyes fatörzsek végigérnek benne.)

[link]

2013. júl. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszii :) Jól hangzik :3
2013. júl. 21. 08:55
 3/6 anonim válasza:
Mikor mentek?:) Keszthelyre is érdemes átmenni. Én imádom Hévízt.
2013. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aug. 17-20 :)) én alig várom :D
2013. júl. 26. 15:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor lesz a borfesztivál is Hévízen, így biztosan nem unatkoztok!

De ha még többet kirándulnátok, akkor jó cél lehet még a Keszthelyi-hegység. Vagy bicajra is pattanhattok (a tourinformban lehet bérelni), és azzal is felfedezhetitek a környéket (pl. Rezi vár, Kis-Balaton).

2013. aug. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)) A borfesztiválról nem is tudtunk :DD De így szerintem egyértelmű,hogy beiktatjuk a programba... :))
2013. aug. 14. 07:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!