Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Jártatok már Zalakaroson?

Jártatok már Zalakaroson?

Figyelt kérdés

Esetleg megszállt valaki közületek az Aphrodite vagy Venus Hotelben? Mi a véleményetek,tapasztalatotok róla?


Milyen a város?

Van élet?


Minden érdekel a témával kapcsolataban:))


Előre is köszönöm.



2013. júl. 10. 23:02
 1/4 anonim válasza:

Mi a fürdőbe szoktunk járni, a környéken szállunk meg ismerősnél. A fürdő remek, a víz nagyon jó. Kisgyerekeseknek és időseknek is nagyon jó, fiataloknak is szerintem. Gyakran vannak koncertek a fürdőnél meg bulik. De nem városias. Ez egy falu, amire rátelepedett egy csomó szálloda. Mindenesetre aki odamegy, az szerintem remekül fogja magát érezni. De nem a szórakozás miatt mennek oda az emberek (mint pl. a Balatonra), hanem a wellness miatt. Érdemes kihasználni ott a gyógyvizet, a masszázsokat, és minden egyéb jót.

Mi évente kétszer megyünk, mert nagyon jót tesz a víz, meg az ismerősök miatt.

2013. júl. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
De a fürdő tényleg nagyon jó. Minden évben fejlesztik az élményfürdőt és a strandot is. Az élet meg olyan, amilyet csináltok magatoknak :)
2013. júl. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fürdő (leszámítva néhány lerobbantabb részt) jó, este nem nagyon van mit csinálni.
2013. júl. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Esténkén nagyokat lehet sétálni :) Amúgy mi nagyon szeretjük, két gyerekkel ideális hely.


Jártunk az Aphrodite hotelben is. Nem volt rossz, de van jobb. A két szálloda gyakorlatilag egy épület, az A. a 4* rész, a V. a 3*. Az étterem a V-ban van. Jó a kaja, de nem túl változatos, én nem ilyenre vágytam a nyaralás alatt (= házias, magyaros kaják). Medencerész nem rossz, inkább 3* mint 4* az egész épület. Az A. szobái tényleg elérik a 4*-ot, szépek. És szemben van a fürdő, nem kell sokat mászkálni.

2013. júl. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!