Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Jártatok már a Hévízi fürdőben...

Jártatok már a Hévízi fürdőben? Szórakoztató lehet egy tizenéves számára? :D

Figyelt kérdés
Tetszett-e nektek és miért jó?:)

2012. dec. 16. 17:50
 1/8 eNerdzsy ***** válasza:
78%

Tiszta, igényes környezet, drága boltok, termál víz, sok német és osztrák vendéggel.

Az átlag életkor kb. 55-60 körül.

2012. dec. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
Az csak a trotliknak való.
2012. dec. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem igazán fiataloknak való hely.
2012. dec. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valóban főleg az idősebb korosztály jár oda, de nekem fiatalon is nagyon tetszett. A tó kuriózum szinte egész Európában és a település is hangulatos.
2012. dec. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kifejezetten szórakoztatónak nem mondanám, de azért van benne valami érdekes, egy nap, egy délután jó program. Azért egy hetes üdülést ne szervezz csak a fürdésre.
2012. dec. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha hetekre nem is, de néhány napra érdekes lehet a fiatalok számára is. Leginkább nyáron, akkor több fiataloknak szervezett program is van, amiért a fürdés mellett megéri a városba menni. Nekem tetszett fiatalon is, jó volt tenni valamit az egészségemért.
2012. dec. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
minden nyáron megyek :) leket röhögni pl a bácsikon rózsaszín úszógumival :) de nem mondanám szórakoztatónak
2013. jan. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Neveltetés kérdése, egy jobb családból származó fiatal tudja, hogy mi ebben a jó, és ha nem is ez a fő partizóhely, sok előnyös oldala van.


Aki pedig letrottlizta a fürdővendégeket, üzenem, hogy én például 21 éves vagyok, és először 18 évesen voltam ott, azóta is minden évben visszemegyünk, prolikám.

Persze, nem a hozzád hasonló senkikre van szabva a Hévíz, legalább egy hely van, ahová nem megy minden suttyó.


Bocs az előbbiért, de nem igaz, hogy egyesek milyen tiszteletlenek. És az sem igaz, hogy csak öregek vannak, konkrétan a nemzeti vízipóló válogatott pasijai is itt szoktak regenerálódni, és töksok fiatal van, ismerkedni is lehet.


Szauna is van, szabadtéri konditerem, szóval szerintem menjetek, és próbáljátok ki, kérdező, szerintem tetszeni fog Neked is!

2015. máj. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!