Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mi a véleményetek Zalakarosról...

Mi a véleményetek Zalakarosról? Utaznánk oda és nemtudom milyen hely, és milyenek a hotelek és fürdők?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 18:52
 1/3 anonim válasza:

Mi tavaly ott nyaraltunk a Freya Hotelben.

A furdot imadtam,van kulso es belso resz is mindenfele elmeny reszekkel(pl. hullammedence,csuszda stb) a wellnes reszevel sem volt semmi gond,szauna, sobarlang stb.

Nekem egyetlen bajom a korai zaras volt, pl este 9korul a bar is bezart, mentunk volna koktelt inni de a krapek kozolte hogy 5perc mulva zaras ugyhogy menjunk masnap.:/ Illetve hogy a szalloda korul nincs semmilyen lehetoseg,de persze van bent eleg,ez nyilvan az en agymenesem!:)

Szoval szerintem jo hely,gyerekkel is baratsagos,rengetegen voltak pici babaval!:)

A szobak kulturaltak voltak,szemelyzet is, a svedasztalos reggeli es vacsora meg terulj terulj asztalkam...Teljes boseg zavara, es finom is volt!

A recepcion egesz ejjel vannak, sajnos en dohanyzom,de a szoba erkelyen nem lehetett, ezert le kellett mennem a bejarathoz, ha este 11kor mentem le akkor is kedvesen mosolyogva engedtek ki, nem volt szajhuzas,pofavagas satobbi...

Osszefoglalva en imadtam,szerintem erdemes elmenni!:)

Ne haragudj a regenyert,remelem azert hasznos volt!:)Barmilyen kerdesedre szivesen valaszolok ha gondolod!:)

Udv:Nina:)

2013. jún. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia

Köszi a választ meg is néztük az oldalát a hotelnek, tetszik, de még nem tudtuk eldönteni, és várjuk hátha még többen írnak mivel akik voltak ott annak a véleménye sokkal jobb mint bármilyen utazási irodáé.

2013. jún. 24. 09:22
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát mivel nemsokára megyünk nyaralni, így jobban belevetettem magam a keresgetésekbe, és találtam egy igen jó hotelt mégpedig a Zalakroson ez lenne az, és ez az ajánlatuk igen jó csak sajnos hamar lejár: [link]
2013. júl. 7. 18:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!