Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Pécsiek segítségét kérném!...

Pécsiek segítségét kérném! Tudnátok pár dologban segíteni?

Figyelt kérdés
Pécsre utazunk, biciklit szeretnénk kölcsönözni? Hol tudom megtenni ezt a legkedvezőbb áron? Valamint tudnátok mondani olyan éttermet, alacsonyabb színvonalút, akár ilyen gyors kajálda félét is, ahol tudnánk majd enni? És még olyan helyeket amit érdemes mindenképpen megnézni? Köszönöm.
2013. jún. 9. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Biciklikölcsönzéssel kapcsolatosan sajnos nem vagyok képben, de azt hozzá tenném, hogy Pécsen eléggé kemény emelkedők vannak, erre készüljetek.

Étterem: én ezt tudom ajánlani: [link]

Finom ételek, olcsón és eléggé jó adagok vannak és kedvesek a dolgozóik, ilyen önkiszolgáló étterem.

Helyek: Nem tudom annyira mi érdekel titeket (múzeumok, természet, stb.) illetve, hogy mennyi időre jöttök és hogy mennyrie akarjátok elhagyni a várost, de: a belváros megér egy nagy sétát (sétáló utcák, Széchényi tér, Dóm tér stb.), aztán én javaslom, hogy menjetek fel a Tettyére, ott van egy várrom, egy park, illetve nagyon jó a kilátás. Aztán fel lehet menni a TV-toronyba is, az kicsit szocreál, de jó a kilátás. Illetve a Mecseken több nagyon jó kilátó is van. Célszerű ellátogatni a Zsolnay-negyedbe is. Biciklivel érdemes kibiciklizni Malom-völgybe, ez a várostól délre található kirándulóhely két tóval, bicikli úton megközelíthető. Aztán célszerű elmenni Orfűre illetve Abaligetre. Most hirtelen ezek jutottak eszembe :)

2013. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos, most épp sétatér fesztivál van (koncertek,kajáldák tömkelege) , a székesegyház alatt, és a szent istván tér között:) nagyon sokan vannak , a széchenyi tér is szép most, és az egész város megvan tömve:) nagyon sok gyroszos van az árkád közelében úgy 450 ft egy gyros, de van egy olyan hely is ahol 750ft két darab gyros, az árkádban eléggé drágák a kaják, viszont a kínaival nagyon jóllehet lakni, de van nagyon sok étterem is amik jók és olcsók, például az aranykacsa étterem .. hát pécsiként nem igazán tudom még mik látványosak, ezen a két helyen biztos hogy mindig sokan vannak:) kertváros semmi, uránban sem, inkább a széchenyi tér körül vannak sokan... ott lehet elmenni a szent istván térhez is, a szinházhoz , sétáló utcák stb:) ha kéne még valami segítség csak szólj

18/f

2013. jún. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Apukámmal megyek, én 16/L vagyok. Nem szeretnénk kimenni nagyon a városból, minél több érdekes dolgot akarunk megnézni. 2 napra megyünk.

Nagyon köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 9. 13:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Aranygaluska éttermet ajánlom, gyors, de házias a kaja, nagy adagot adnak és könnyü megtelálni a konzum irodaház alatt van. Árba sem rossz.
2013. jún. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!