Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szentkirályszabadjai laktanyár...

Szentkirályszabadjai laktanyáról fontos információk?

Figyelt kérdés
Milyen veszélyekre kell figyelni aki oda látogat?Aki járt már ott nyugodtan írhat!

2012. dec. 29. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 2 éve voltam ott nyáron, akkor azért veszélyesebb a susnyás miatt.

Amire figyelni kell a lábatok elé, aknák lehetnek ott nem taposó akna hanem víz aknák mély gödrök, ezekre nagyon figyeljetek majd oda. Ha épületbe mentek akkor lehetőleg zárt cipőben lehetőleg acélbetétes munkavédelmi bakancsban, mert lehetnek szögek vagy féltéglák amik a mennyezetről potyognak le de inkább a fal oldalából mert emlékeim szerint vannak félig lebontott falak és ott elképzelhetőek ezek is. Erős elemlámpa legyen nálatok mert a panelházak nagy részében még nappal is sötét van és kell a fény a biztonságos közlekedéshez. Senki ne hagyjatok ott egyedül, igaz nem lehet túl nagy a baj ott mert nem olyan veszélyes hely de jó ha figyeltek egymásra.

Időnként szoktak ott rendezni airsoft játékokat én ilyenen voltam amúgy előtte jobb valakit felhívni hogy tud-e erről valamit mer tha ott akció van akkor jobb ha nem mentek oda mászkálni mert szemen lőhetnek meg alapból nem biztonságos akkor ott lenni, maximum szemvédőben és láthatósági mellényben de akkor zavarnátok a játékot is vele az meg nem szép dolog. Amit még tudok hogy van ott egy repülőtér amit használnak a mainapig, meg egy kamionstop oda mehettek mondjuk de ha kell valami, víz vagy wc használat 2 szál cigibe kerül, legalább is régen így volt állítólag. Ha nyáron mentek vagy tavasszal kullancs riasztó legyen nálatok. Bár amikor én voltam ott nyáron akkor semmi nem volt csak jó sok szúnyog de jobb védekezni. Meg persze ha épületben jártok figyeljetek hova léptek lépcső szélén SOHA ne menjetek mert könnyebben leomolhat vagy elég egy kisebb botlás és már le is eshettek akár 3-4 emelet magadról is a lomok közé. Ilyen helyen nagyon észnél kell lenni.

2012. dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kóborkutyák vannak?Mit lehet tenni ezügyben?
2012. dec. 29. 22:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Kóbor kutyákról nem tudok akkor még nem voltak tavaly nyáron jártam ott utoljára.
2012. dec. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Esetleg érdekes történetek,sztorik a helyről?
2012. dec. 30. 12:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!