Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatoni kemping? Volt már...

Balatoni kemping? Volt már itt valaki? (FONTOS)

Figyelt kérdés

Kempingezni megyünkabarátaimmal,méghozzá ide:

[link]


és ugye sátrzanánk..csak aztnemtudjuk,hogy van zuhanyzó vajon?meg áram..mert ugye le kéne zuhanyozni,meg hajszárítás..stb. nemvotlam még kempingezni,hogy működikaz ilyen általában??vagy esetleg valaki itt volt már? előre is köszönöm! :)


2012. júl. 24. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia én ugyan még nem voltam itt de már voltam kempingben nagyon jó nagyon szeretek járni főleg mert ingyen mehetek :D amúgy természetes hogy van áram nyugodtan lehet zuhanyozni vannak közös zuhanyzók meg kint is szoktak lenni általában zuhanyzók mint egy stradon... Amúgy pedig általában szokott lenni egy közös ház ahol van tévé meg minden szval elég jó helyek az ilyen kempingek de azért ha sátorban lesztek akkor az értékeitekre vigyázatok bár ahol én szoktam lenni ott nem volt még semmi gondom de azért nyitva tartottam a szemem,amúgy lehet házat vagy lakókocsit is bérelni de ha a sátor jobban tetszik akkor hajrá:) amúgy a sátorozásnál figyeljetek a bogarakra/szúnyogokra azt javaslom hogy vigyetek nagyon sok rovarriasztót :) amúgy jó lesz a kemping ne izgulj :)
2012. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ott van a linken a telefonszámuk, hívd fel őket!
2012. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia első! :) nagyon köszönöm szépen! :)))
2012. júl. 24. 15:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak halkan jegyzem meg a kedvességed ellenére is, hogy az első válaszoló nem erről a konkrét kempingről írt, bár ezt ő maga is említette, tehát az általa felsorolt dolgok vagy lesznek, vagy nem, csakhogy ne lepődj meg, ha odaérsz. Zuhany és főzőlap azért szokott lenni, de nem biztos, sőt lehet, hogy áramért például külön kell fizetni. Ha még van kérdésed a helyről, nyugodtan hívd fel őket, minden kérdésedre válaszolni fognak.
2012. júl. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó!iigen,értettem mit írt az első..saját tapasztalatát:)megoldódott amúgy,mert Füredre megyünk inkább..és ott lesz minden..szóval királyság van :PP köszi azért! ;)
2012. júl. 24. 23:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!