Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Pécsről Fonyódra átszállás...

Pécsről Fonyódra átszállás nélkül melyik vonalon megy a vonat, mármint merre fele?

Figyelt kérdés
Tisztára bevagyok tojva, mert egyedül kell mennem és vonattal még nem mentem Balatonra.
2012. júl. 16. 22:03
 1/6 Antimod ***** válasza:
Kaposvár felé, de készülj fel rá, hogy döglassú lesz, mert förtelmes a pálya. Viszont Kaposvár után szép, erdős részen megy keresztül. :)
2012. júl. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pécs-Szentlőrinc-Dombóvár-Kaposvár-Fonyód
2012. júl. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
MÁV-val megyek... még 2 óra késésre is felkészültem, de azért nem akarom bevonzani... :D Köszönöm a válaszokat! :)
2012. júl. 16. 22:52
 4/6 anonim válasza:
Tudod mit csinálj! Szentlőrinc felé lesz pár kis alagút, ott feltétlenül hagyd nyitva az ablakot! Olyan audiovizuális élményben lesz részed, hogy durva
2012. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szentlőrinc fele nincs alagút... -.- Hetvehely előtt van egy hosszú, egy rövid, meg Abaliget után egy hosszú. Azét mert Fonyódra nem vonatoztam még, párszor vonatoztam mert 30 km.re laktam Pécstől...
2012. júl. 17. 00:09
 6/6 anonim válasza:

Fújd már fel, egy irányba megy a vonat, nem? Valahol csak át mész rajtuk


Akkor úgy írom Fonyód felé, kisebb legyen a hibalehetőség...

2012. júl. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!