Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Régóta szeretnék Magyarországr...

Régóta szeretnék Magyarországra költözni, az ország szép. Miket ajánlotok kezdőnek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 15:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha van sok pénzed, amit csak költeni akarsz itt, akkor jó lesz neked, de ha itt akarsz megélni, munkát találni, akkor a helyedben még 5x meggondolnám.
2012. jún. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Kedves Kérdezö!


Ezek szerint finn vagy és ebben az esetben gratulálnom kell, hogy ilyen fantasztikusan tudsz magyarul!!!


Hol, kitöl, hogyan tanultad meg (nehéz) nyelvünket???


Különben én is Magyarországra szeretnék menni pár évre élni/dolgozni, mert szerintem M.o.-ban hosszú távon nagy fantázia van, az új alkotmány egyedülálló szinte világszerte!

Szerintem a következö években egy fellendülés fog elkezdödni gazdaságilag és akkor ez lesz Európa egyik legkellemesebb országa!!


Én Sárospatakra akarok menni.

2012. jún. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Google fordító
2012. jún. 15. 00:37
 14/16 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Nem ajánlom, hogy ideköltözz! Iszonyatosan koszos és büdös az ország, sehol sincs munkalehetőség és nem olyan "álomba illő"!

És igen van pár szép hely, mint Szeged, Pécs, Veszprém, Buda , Visegrád, a hegységek, stb. De ha ideköltöznél sztem ne tedd!

2012. jún. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Kalocsát ajánlanám, egy 20 ezres kisváros Bács-Kiskun megye szívében, tiszta, nagy történelmi múltú város, sok szép hellyel, közel van a duna (kb 8 km) egy remek kis kikötővel, sok üdülővel, több igényes (és olcsó) vendéglátóhellyel. Kalocsán is rengeteg kellemes hely van, régi és igényes kávéhézaktól kezdve, mozin-színházon át az éjszakai klubbokig minden van :) A város fekvése is kitűnő, a 20-30 km-es körzetet minden évben szétkapják a nyári viharok, de magát a várost minden nagyobb, veszélyesebb elkerüli, szóval remek helyen van :)Sok suli van, tanévekben a belvárosban nagy a pezsgés,a külső részeken csend van, és nyugalom, és viszonylag olcsón lehet lakáshoz, házhoz jutni. Google-ben is utána tudsz nézni, de ha erre járnál nagyon szívesen körbevezetlek, ha igényt tartasz rá. Nem vagyok turista csalogató meg semmi, csak egy sima lakos, de nagyon szeretem ezt a helyet. Üdv! :) 21/F
2012. jún. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Kihívásra vágysz, úgy érzed meg tudnál bírkózni az élet nehézségeivel, és megállod a helyed bármilyen körülmények között is? Szabolcs-Szatmár-Bereg megye tárt karokkal vár! Etnikailag és nemzetiségileg vegyes lakosság, szép számmal megtalálhatóak román és ukrán nemzetiségű helyiek is, a romákról nem is beszélve. Éld át Te is a küzdelmes hétköznapokat egy dinamikusan fejlődő régióban, ahol rengeteg lehetőség adódik a kis- és nagyvállalkozások beindítására is, munkát viszont csak a legrátermetebbek találnak. Gyönyörű tájak, meghitt falvak, mozgalmas városok! Persze nem titok, magas a bűnözés, az országon belül is kiemelkedő, ez viszont csak lehetőséget teremt a közösségi képességeid megmutatására - fel tudod-e oldani a helyi ellentéteket, vagy Téged is maga mellé állít valamelyik oldal? Csak Rajtad múlik! Rajtunk folyik keresztül a Tisza, és az ország alvilági élete is. Mindennapos a DRÁMA, KALANDOK, ÉRZELMEK, KÜZDELMEK, GYŐZELMEK, VERESÉGEK, ÉLMÉNYEK! Ha úgy érzed csak ezekre vágysz, köztünk a helyed! Olcsó telkek vidéken és mérsékelt árú lakások városon, gazdálkodási lehetőség tanyán - KÖLTÖZZ IDE MOST!
2012. júl. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!