Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Régóta szeretnék Magyarországr...

Régóta szeretnék Magyarországra költözni, az ország szép. Miket ajánlotok kezdőnek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 15:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a fővárosunk nagyon szép,bár nekem csak este tetszik,amikor ki van világítva.Még szeged is nagyon szép, én folyton a szökőkút mellett ülök,ha eljutok oda :D

Aztán Veszprém, az is nagyon szép és Gödöllő is.

2012. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom hol élsz, de ha Romániában, akkor eszedbe ne jusson ide jönni, mert Romániában sokkal jobban meg lehet élni. Én is gondoltam már rá, hogy átköltözöm, csak meg kell valahogy tanulni románul.
2012. jún. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 tigimano válasza:
Pécs szerintem a legszebb és legtisztább város magyarországon.
2012. jún. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Romániában nem lehet jobban megélni ez tévedés!
2012. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
60%
Most készül az új törvény: csak akkor jöhetsz Magyarországra, ha nem vagy cigány és csak abban az esetben, ha helyetted 10 cigány elhagyja az országunkat!!!
2012. jún. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Vsmp válasza:
Ha fővároshoz szoktál eddig is, akkor Budapest. De nagyon drága a többi városhoz képest. Győrt és Debrecent viszont nagyon tudom ajánlani. Ha nyugatról jössz, akkor Győr, mert itt van 3 főváros egy órás autóútra, vannak dombok, folyók és alföld 10 perces autóútra. Viszonylag olcsó város, itt van az egyik legjobb kórház, szóval én Győr párti vagyok, de amit a többiek írtak is mind szép helyek.
2012. jún. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
54%
Ha magyar vagy akkor az most könnyen fog menni és szeretettel várunk. Ha valami más, akkor javaslom maradj ahol vagy! Mi nem vagyunk Kanada ahol tárt karokkal várják a bevándorlókat. A nagy európai olvasztótégely nálunk nem működik. A nyelv nehéz az élet nehéz, a fizetés kevés mondom ne gyere!!!
2012. jún. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Ha magyar vagy és dolgoznál és szívesen éhen is halnál csak azért, hogy ebben az országban élhess, gyere nyugodtan, ha kisebbséghez tartozol és eszed ágában sincs dolgozni, de szivesen szűlnél 5-6 gyereket (akár többet is) akkor meg ez itt a paradicsom számodra. Magyarország Europa szerte híres a segélyrendszeréről. Hozd a családodat is, őket is szivesen etetnénk, talán ossze tudnánk dobni nektek pár hónap alatt egy Merdzsó vagy egy BMW árát is.
2012. jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Ha ide akarsz jönni akkor alapból gazdag vagy ,és vagy cigány,csak ezek élnek itt meg,a többi ember szegény és boldogtalan.
2012. jún. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cigány, sem magyar. Finnországról jövök be majd. Nem vagyok szegény és gazdag sem. Azért megyek, mert Magyarország sok jót olvastam és tetszik. Sok Jókedvű ember él.
2012. jún. 12. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!