Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonmáriafürdő, Mária...

Balatonmáriafürdő, Mária Hotel. Vélemények?

Figyelt kérdés
Minden érdekel:)
2012. máj. 16. 15:46
 1/1 anonim válasza:
Jézusom, most láttam csak a kérdésedet, remélem, hogy nagy ívben elkerülted azt a helyet. Koszos, a szobák lyukak, ha kuponnal mész akkor csak bekavarnak - minket reggelinél zaklattak háromszor kb. 10 percen belül, hogy fzettünk-e érte. Az igazgató egy igazi hajcsár az alkalmazottakra nézve, egyébként meg egy büdös bunkó, már elnézést a megfogalmazásért, de állítom, hogy ez nem csak az én véleményem. Az a hely egy igazi katasztrófa, és garantálom, hogy nem csak a hoteltől, de magától Balatonmáriafürdőtől is elveszi az ember kedvét. Szerintem ha a neten valahol akárcsak részben pozitív véleményt olvasol róluk, azt is ők írják, mert az nem lehet, hogy egy ilyen hely akárkinek is bejöjjön. A szomszédban mellesleg diszkó van, amitől nagyjából képtelenség aludni, pihenni. Mindenért fizetni kell náluk, még egy sima, szobai ventilátorért is, nem beszélve a parkolásról, és a medence használat is ahhoz van kötve, hogy az éttermükben fogyasztasz-e. Hűtők nincsenek, szóval hiába lehet kuponon olcsón megszerezni, inkább menj magánszállásra, de esküszöm, hogy még egy kempinggel is jobban jársz.
2013. máj. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!