Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki járt pécsen a 25...

Valaki járt pécsen a 25 emeletes magasházba? :D ha igen milyen? Vélemények?!

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 21:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet bemenni, már sok éve le van zárva.
2012. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy le akarják rombolni.
2012. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
most takaritották el a romokat és sokan jártak már ott ugy hallotam :) de nem tudom hogy én felmenjek e mert kiváncsi vagyok de elöbb kiváncsi lennék mások véleményére .. :)
2012. máj. 6. 21:47
 4/16 anonim válasza:
Én a helyedbe felmennék, engem is vonzanak a magas épületek, csak én pesten lakom elég messze pécstől:)
2012. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszi :) nos engem is nagyon érdekelnek az ilyen épületek :) azt hiszem fel is megyek :) nekem egyszerű mert pécsi vagyok :))
2012. máj. 7. 20:31
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Be lehet jutni de én nem tudtam....sok volt az ember még akkor is körülötte, pedig este 10kor jártam ott és 2 este is elmentem de nem tudtam bejutni, nem kockáztatom hogy meglássanak. :S De amúgy be lehet jutni igaz körbe van kerítve de még a hülye is megmássza meg ha a csövesek be tudnak menni akkor bárki...
2012. aug. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azóta még nem sikerült bemennem sajnos :/ te mikor voltál arra? :) és te is Pécsi vagy ? amugy senki nem akart feljönni velem illetve egyik barátnömmel mentünk volna de ö mostmár feladta hogy ugyse jutunk fel . én meg nem akarok egyedül bemenni ..
2012. aug. 6. 20:16
 8/16 anonim ***** válasza:
hát sajnos nem vagyok pécsi de rokonok laknak ott és elég sokat vagyok ott, lehet hogy ezen a nyáron már nem megyek. Bár nemtudom. Szerencsére egy kicsit már kiismerem magam és már 7 éves korom óta (mióta először hallottam róla hogy mi ez a ház) fel akarok jutni oda.
2012. aug. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
értem az jó :) én is fel akarok jutni nagyon :)
2012. aug. 7. 11:34
 10/16 anonim ***** válasza:
hát 2 okból jó felmenni mert szép a kilátás és mert onnan nem látszik a magasház =) egyszer úgyis felmegyek...amilyen böszme ott mindenki úgysem bontatják le inkább újítgatják hogy le ne dőljön XD
2012. aug. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!