Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogy kell értelmezni ezt a...

Hogy kell értelmezni ezt a kemping táblázatot? Link lent.

Figyelt kérdés

http://www. balatontourist. hu/index. php?WG_NODE=WebBTEgysegek&WG_OID=btEf_09d4b80&lng=hu

(pontok után szóközt tettem, hogy ne rövidítse le a linket, azt töröld ki)

4-en megyünk autóval, egy vki múlt el 18, a többiek 14 fölött 18 alatt vannak. 7 éjszakát alszunk ott, július végén. Nem értem ezt a táblázatot. Vki leírná részletesen hogy mennyit kell fizetni, mi mit jelent, miért fizetünk.

Külön kell sátorhelyet fizetni vagy kifizetjük a sátorhelyet és autót, és utána fejenként fizetünk még? Vagy parcella kell? 2 egyszemélyes és 1 kétszemélyes sátor lesz. Mennyi lesz az IFA fejenként? Mit kell még fizetni?


2009. ápr. 13. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Ha rendesen lenne linkelve, akkor még lehetne is vele mit kezdeni, de így...
2009. ápr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Parcella felesleges szerintem (azt lakókocsiknak "tartogatják", áramhasználattal).

Kell a kocsi és sátorhely, ez 800,- Ft / éj

Meg személyenként 900,- Ft / fő / éj. (3.600,- Ft)

Emellett az egy 18 éven felülinek 360,- Ft IFA / éj.


Azaz összesen: 4.760,- Ft /éj.


Mivel az "extra" sátorhelyekre nem ír árat, így azt nem tudom, az még "hozzáadódhat" extra kiadásként.

2009. ápr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elsőnek: nézd már meg kicsit jobban, talán akkor rájössz h írtam vmit utána zárójelben

Másodiknak: köszi!:)

2009. ápr. 14. 16:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Amit a második hozzászóló írt az helyes, de nem jó oszlopot nézett. Ha főszezonban mentek, akkor a harmadik oszlopot kell nézni, azaz július 3-augusztus 23...

Tehát kell a sátor és autó hely 1400 Ft/éj

"Csak az ott alvás" 1350 Ft/fő/éj

és a 18 év feletti személynek ehhez jön még az IFA, ami 360 Ft/éj

A sátorhely nem tudom pontosan hogy működik, de eltudom képzelni, hogy teljesen mindegy, hogy egy vagy hat személyes sátorral mentek, minden sátorért külön kell fizetni. Ezt érdeklődjétek meg mielőtt odamentek, vagy várjatok hátha itt megtudja mondani valaki! :)

2009. ápr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, igen arra rájöttem h rossz oszlopot nézett.:)
2009. ápr. 14. 17:32
 6/6 A kérdező kommentje:
Jah és akkor IFA(idegen forgalmi adó gondolom)= üdülőhelyi díj? És most látom csak ha a link nem a táblázatot hozza be rögtön, szóval aki nem találja az kattintson a Zala keming és Üdülőfalu menüsorában az "Árak"-ra.
2009. ápr. 14. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!