Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Olcsó szállás Siófokon?

Olcsó szállás Siófokon?

Figyelt kérdés

Kérem aki tud olcsó szállást Siófokon kb. 10 személyre az küldjön már linket! Első sorban házat szeretnénk bérelni.

Néztem már párat, de mind eszméletlen drága, és mi nem tudjuk megfizetni!

Az offokat és a beszólásokat lehetőleg mellőzzük!

A normális válaszokat pedig köszönöm!


2011. júl. 17. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szállás.hu-n nézted? Sok szállás van, én is most kerestem, de aug 20ig minden teli van, vagy ha van hely, az nagyon drága, viszont 20.a után elromlik az idő.

Esetleg Zamárdiban tudtok olcsón, vagy Szántódon. Gyakran jár a vonat és nem is drága, persze tudom jobb lenne helyben.

Esetleg itt is nézelődhetsz:

[link]

2011. júl. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dominó ház!
2011. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Látom tavaly tetted fel a kérdést de ha idén is tervezitek a Siófoki nyaralást akkor a parttól 3.5 - 4 km-re csendes környezetben külön bejáratú tetőtéri apartmant tudnék nektek ajánlani, 3 szobával, nappalival 2 fürdővel, 2 wc-vel, konyhával, főzési, bográcsozási lehetőséggel . 10 fő részére 30 000/ tetőtér/ éjszaka árban meg tudunk egyezni, ha gondolod privát üzenetben küldök képeket.
2012. ápr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!