Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik helyre mennétek nyaraln...

Melyik helyre mennétek nyaralni? Siófokra vagy Balatonfüredre? És miért oda?

Figyelt kérdés
Melyik helyen több az étterem, bulizós hely? Melyik a felkapottabb mostanság? Mindkettőnek lassan mélyülő a strandja, illetve mindkettőnek van szabadstrandja?
2011. júl. 13. 12:37
 1/5 anonim válasza:
100%
Mi Siófokra megyünk, mert az jobban megfogott. Bár csak neten nézelödtünk és szerintem mindkettö jó hely minden szempontból, de valahogy Siófok jobban megfogott. :D
2011. júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Siófok a Balaton déli partján van. Ott még lassabban mélyül a víz mint az északin. Fiatalok körében igen felkapott, talán ott több a bulihely. Én mondjuk nem szeretem pont emiatt.

Balatonfüred az északi parton van. Én személy szerint jobban csípem.

Étterem nyilván itt is ott is rengeteg van. A szabadstrandot nem tudom. Google a barátunk.

2011. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az északi parton sokkal több a látnivaló, a víz gyorsabban mélyül. Én sokkal jobban szeretem, mint a déli partot, pont ezek miatt. Viszont nagyon kevés helyen találni szabadstrandot, míg a délin rengeteg van. Ha a bulizás a lényeg, talán Siófok...
2011. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek, én voltam mindkét helyet, és Füred sokkal jobban megfogott... szebb, nyugodtabb, mint a felkapott Siófok.. Az északi parton rengeteg látnivaló van... ott van Tihany, Almádi, ha van pénzed Tapolcára, a tavasbarlangba is elmehetsz, Fűzfőn van bobpálya... nagyon szép hely. Viszont ha bulizni mész, akkor mindenféleképp Siófok. :)
2011. júl. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét helyen voltam. Siófokon több az étterem és a bulizós hely. Siófok felkapottabb. Füred vize gyorsabban mélyülő, és szerintem iszaposabb, mint Siófok. Mindkettőnek van ugyan szabadstrandja, de az északi parton általában fizetős. Mi is csak azért tudtunk ingyen fürödni, mert a szálláshoz tartozott strand. Nekem személyszerint mindkettő nagyon tetszett. Siófokon több a fiatal szerintem, Füreden a borozás és a kuturális programok tetszettek. Ha bulizós fiatal vagy, menj Siófokra, ha idősebb akkor Füred fog jobban bejönni szerintem.:)
2011. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!